Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nézhetnek 30 felett...

Hogy nézhetnek 30 felett középiskolásnak? Mit tudnék még tenni ellene?

Figyelt kérdés

Ingben, szövetnadrágban járok, bőrtáskával, a munkám is megköveteli. Alacsony vagyok, 165cm, 70kg. Már szakállat is növesztettem (dús) de hiába.

Rendszeresen azt hiszik középiskolás vagyok. Például idén amikor voltak az érettségik, bementem egy boltba ahol az eladó letegezés után (Jó napot kívánokkal köszöntem) megkérdezte (nem ismerem, nem jártam még ott) "na hogy sikerült az érettségi? Nehezek voltak a tételek?" Hirtelen azt se tudtam mit beszél, nem követem mikor vannak a vizsgák, csak pár másodperccel utána esett le mit akar.

Vagy elmentem konditerembe ahol beálltam egy gyakorlatra pár középsulis sráchoz, akik megkérdeztèk hogy én melyik iskolába járok, mert nem láttak még.

Vagy múltkor a saját lakásomban jött a kéményseprő ellenőrizni és megkérdezte, hogy itthon vannak e a szüleim vagy más 18 feletti személy mert csak az írhatja alá a papírt ...

Rendszeresen elöfordul. Alkoholt alig tudok venni, stb.

Elmondom mindig hogy 32 leszek, de senki nem hiszi el. Személyit kérnek, hogy bebizonyítsam, de utána is kételkednek.

Hangom mély, szőrös vagyok, ott a szakáll is, nem vagyok vékony sem. Mit tudok tenni, mi lehet az oka hogy ennyire fiatalnak néznek?



2016. aug. 25. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

ha ilyen az arcberendezésed, akkor kb semmit...


23F

2016. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

De rossz. xDXD

Hát szard le magasról. Nem számít és mindig eltudod mondani.

2016. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni,hogy egy 32 éves férfi ne nézzen ki minimum 18-nak!! :D

Erre kíváncsi lennék.

2016. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló a helyzet, de én nő vagyok, és lehet ezért nem zavar.

Mondjuk, mikor kismamaként épp tárgyalásra mentem, fehér blúz, csinos szoknya, és egy néni megjegyezte, micsoda szégyen, hogy felcsinálva megyek érettségizni, az mondjuk kínos volt. :)

Illetve most várom a harmadikat, és rendszeresen meglepődnek, hogy "ilyen fiatalon?". Mindig azt hiszik, első baba.


Egyébként én is alacsony vagyok, talán ez lehet az oka.

2016. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kepet kuldesz?
2016. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

fogadd el magad!

jó fiatalabbnak lenni,fiatalnak kinézni!


hasonló vagyok én is fiatalabbnak nézek ki,mint a kortársaim,nekem nagyon jó így! :)

én örülök neki,remélem sokáig így lesz,legyen így! 28N

2016. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, de én is ilyen vagyok, tudom miről beszélsz. ÚJ munkahelyre mentem nyáron kezdtem, és mindenki azzal jött gogy nyári diákmunkán vagyok?!Mondom nem b+ már 17 éve melózom.. :-D
2016. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 évesen elkerültem egy munkahelyre, ahol megkérdezték, hogy akkor én most diplomáztam-e, mondtam, hogy ez igazán jól esik, de a diploma már elég rég volt. Azt mondták, hogy ez nem létezik. 23-24-nek néztek. Én már azt is túlzásnak tartottam, de a te eseted egyenesen hajmeresztő. Lehet, hogy összefüggésben áll a testmagasságoddal, de azzal nem tudsz mit kezdeni.

Én azt tudom tanácsolni, hogy ne húzd fel magad rajta, ha megjegyzik, szard le, és akkor más sem fog ezen nagyon csodálkozni.

2016. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!