Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos vagyok de nem mentem...

Jobbikos vagyok de nem mentem el ma szavazni. Akik nem mentek el mint én, melyik párt szimpatizánsai vagytok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Van egy rossz hírem számodra: asszem egyedül csak Gyurcsány Fletó bíztat arra, hogy ne menj el szavazni! :D :D :D
2016. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Engem nem érdekel ki biztat meg ki nem. Pont hogy a saját döntésem és senki nem befolyásolt benne. Büszke vagyok rá hogy tudok gondolkozni és megkülönböztetni a valós kérdést egy áll kérdéstől. És attól hogy még riogatnak a kormánytól, addig letelepedési kötvénnyel jöhetnek. Arról nem beszélve Orbán mit mondott tavaly az arabokról és az iszlámról hogy tanulni lehet tőlük és örömmel várjuk őket.
2016. okt. 2. 14:27
 3/10 anonim válasza:
7%
Én nem mentem szavazni, és nem szimpatizálok egyetlen párttal sem
2016. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
7%
Én se mentem szavazni. Jobbikos vagyok.
2016. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Az ostobáké.
2016. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem mentem. De sok párt szimpatikus.

Demokratikus koalíció, MSZP, PM, Együtt, MLP, LMP, MOMA

Ezek.

És nem csak Gyurcsány bíztat távol maradásra öreg. Lmp-t meg Mlp-t kivéve mindegyik. Nagyon tájékozott mémelyik szavazó....

2016. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan párt nincs itt nálunk, akinek a programjai kedvezőek lennének. Itt Hollandiára gondolok.

Ezért is tartózkodom úgy általában mindig a szavazásoktól, mindaddig míg nem alakul meg vagy formálódik át egy párt ami szimpátiát keltene bennem.

24F

2016. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb, cska a fideszesek mentek szavazni, pár jobbikos, a baloldal meg nem
2016. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jobbikos vagyok, kb azóta, amióta létezik a Jobbik...

Ez volt életem első olyan szavazása, amire nem mentem el.

2016. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mentem el szavazni, jobbikos voltam, de most már egyre inkább azt érzem, hogy ma Magyarországon leginkább csak egy VICCPÁRT képes értelmesen gondolkodni... lassan eljutok arra a szintre, hogy teljes komolysággal tudom azt mondani, hogy Kétfarkú szimpatizáns vagyok... ez pedig eléggé szomorú.
2016. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!