Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai szavazás bukása egyben...

A mai szavazás bukása egyben orbán bukását is jelenti 18-ban?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 14:36
1 2
 11/16 Molyember ***** válasza:
64%
Kedves 10-es, értem, hogy kampányolni szeretnél, de ne járasd le a pártod még jobban. Azért szólok, mert így sportszerű.
2016. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
35%

Nagyon sajnallak Titeket, egyik parthoz sem tartozom, eleve nem elek Magyarorszagon..en jobban latom mi megy itt kint,ahol mar itt vannak a menekültek...

Nezzetek utana nemet oldalaknak,kik hogyan reagalnak Magyarorszagra..nem ellene vannak.

Sosem voltam Fideszes, sem MSZP-s, sosem erdekelt a politika, de itt Magyarorszag sorsarol van szo..

2016. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Molyember ***** válasza:
49%
Persze, persze.
2016. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

ma 15:21


Nem tudom azt is tudják e felétek, hogy a kormány hazudik a migrációval kapcsolatosan. A letelepedési kötvénnyel zúdítják ránk a migránsokat. Csak eddig 18.000 embert ismertek el. Az üzletet kormányközeli "haverok" működtetik. Ezt is meséld el légyszives a német ismerőseidnek.

2016. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ertem, tehat Orban miatt akkor engedjetek be a menekülteket, egy nepet,aki itt se a nemet nyelvet tanulni nem akarja, se integralodni nem akar...a jövöben meg több menekültre kell szamolni, akik Europaba vandorolni akarnak, azt is engedjetek be, mert ti annyira okosak vagytok!

Sajnalom hogy a fatol nem latjatok az erdöt.

[link]


Nemeteknek akarsz üzenni, akkor tanulj meg nemetül.

2016. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ertem, tehat Orban miatt akkor......."


Nem, nem erted!

2016. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!