Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik hithű fideszesek/baloldal...

Akik hithű fideszesek/baloldaliak azok pénzért teszik vagy hisznek benne?

Figyelt kérdés
Például itt az oldalon akik fideszt védik vagy abszurd magyarellenes nemzetellenes dolgokat hírdetnek azok pénzt kapnak vagy csak ennyire ostobák?
2016. aug. 19. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A hithűek nem pénzért, hanem meggyőződésből. Aki pénzért teszi, az nem hithű.
2016. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
elvakult jobb szó
2016. aug. 19. 23:39
 3/20 anonim ***** válasza:
Én alapból elvakult vagyok és ostoba, de szívesen elfogadok pénzt is.
2016. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Én nem láttam még itt elvakult pártfanokat, ezzel inkább a ballerek jönnek mindig, hogy ha én igazat adok valamiben a fidesznek, egyből elvakult pártkatona vagyok -.-
2016. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ez őszinte volt köszönöm:D Csak szerintem van aki ezért pénzt kap mert nem hiszem el hogy ezt mind benyelik egyrészt a fidesz sikkasztásait nyílt lopásait másrészt az átlátszó pénzelt baloldali propagandát nemzet család ellenességet meg persze a nyugatra való kiárusítást szóval ezt nem birom elhinni hogy ennyire ostobák a népek tuti hogy valamit kapnak cserébe legalábbis vannak olyanok


Ha nem is közvetlenül de mondjuk baloldali újságnak dolgoznak vagy mondjuk fideszes képviselők vagy pénzelt alapítványt képviselnek vagy olyan cég alkalmazottai akiket lefizettek

2016. aug. 20. 00:02
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#4:Pedig azért,ha körülnézel láthatod,hogy ugyanez a "réteg",megvan az ellenoldalon is.Akinek nem tetszik valami,amit a Fidesz csinál,az szerintük csakis "lipsi", "ballibsi","komcsi",esetleg zsidó lehet.
2016. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%

A balleroknál nagyon sok ember van akit fizetnek! Több tucat pártokhoz közel álló ember kapott már bírságot rágalmazásért és ballerék fizették a következményeket helyettük.. meg annyi "mér a fidesz jobb?" Beszólás van, mintha külön fizetnének érte, hogy tök minndegy mi a téma odaírják, Hogy "de a fidesz szar" !

Emellett nem tudom megfigyelted e a fizetett propagandákat, amikkel terjesztik a "szar az oktatás" "szar az eegésségügy" "a stadionok árábó lett volna rá pénz" akérmit kérdezel a baloldalról, ezek 10 percen belül feljönnek, mint valami fizetett hírdetések, akkor is ha a témának köze sincs hozzá -.-

2016. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát erre gondoltam igen hogy ezeket fizetik vagy agyhalottak
2016. aug. 20. 00:22
 9/20 anonim ***** válasza:

"#4:Pedig azért,ha körülnézel láthatod,hogy ugyanez a "réteg",megvan az ellenoldalon is.Akinek nem tetszik valami,amit a Fidesz csinál,az szerintük csakis "lipsi", "ballibsi","komcsi",esetleg zsidó lehet.

"


emberemlékezet óta nem volt zsidózás ezen az oldalon


provokálj máshol

2016. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én sem látok zsidózást az oldalon, de kommunistázást sem, biztos rosszat álmodtál :)

A kommunistázáshoz legközelebb álló esemény amikor a kommunista nevű felhasználó hozzászólásánál kiírja a felhasználó nevet a gyk xd

2016. aug. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!