Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy Győr-Moson-Sop...

Mi az oka, hogy Győr-Moson-Sopron, Vas megyében a legmagasabb a részvételi arány a szavazáson?

Figyelt kérdés

Két leggazdagabb vidéki megye.Fizetésekben, munkalehetőségek terén sem maradnak le nagyon Budapesttől.


Győr mellett van munkatábor is.



2016. okt. 2. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekben a megyékben mindig erős volt a Fidesz,így egyáltalán nem meglepő az eredmény.
2016. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20:10, és elárulnád, hogy akadályozod meg azt, hogy ne induljanak el Németbe másnap? Ólomgolyókat csomózol a lábukra? Teleaggatod őket csengőkkel? Vagy építesz egy gulágot és bezárod őket oda kutyákkal & géppisztolyos őrökkel? Komolyan érdekelne.
2016. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12


Figyelj, ez itt a probléma. Senki nem tudja hogyan, de itt kell őket tartani, met ha visdzajutnak, akkor megint jöhetnek a szankciók, hogy nem figyelsz rájuk eléggi. Miért, szerintetek a bezelepítés annyit jelent, hogy innen kell visszasétálniuk Németbe?

2016. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

20:23, az ő szemszögükből igen. Ha nem akarnak ittmaradni, csinálhatsz te bármit, nem fognak ittmaradni, hacsak le nem csukod őket vagy be nem betonozod a lábukat.

Mit gondolsz, miért gondolom értelmetlennek a szavazást? Mert az is - semmi nem fogja itt tartani ebben a szarfészekben, nekiindulnak a határnak, és addig próbálkoznak, amíg Németbe nem jutnak. Lehet persze labdázni velük egy sort, de a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb mind az 1300 átjut német területre.

2016. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

20:33

Nem akarok személyeskedni, de kirakhatnád ide a facebook profilod elérhetőségét!

csak azért, hogy kitegyem az ismerőseidnek, rokonaidnak, hogy mit gondolsz erről az országról. Az országról amelyért őseid küzdöttek, amit anyád, és apád is épített. Na meg mered adni! Ki mered rakni a mocskos szégyentelen pofádat a megnyilvánulásod mellé!?

Mindenkitől elnézést kére hogy eltértem a témától, és a felindultságom miatt, de az ilyen országbecsmérlő sz@rházi alakoknak vagy beleköpnék, vagy belevernék a képébe.

2016. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14


Na, még egyszer.


A betelepítési folyamat nem úgy fog kinézni, hogy odaáll a német gyűjtőtábor elé egy busz, leszámolnak 1300 arabot, aztán indulhatnak is magyarba. Aztán amikor ideérnek, leszállnak, és indulnak is vissza, hátha ezúttal ott maradhatnak.


Papírozás nélkül az egésznek nem lenne semmi értelme. Valószínűleg csinálnak egy nyilvántartást, amiben beírják kit, hova telepítenek. 1300 ember megkapja, hogy betelepítve: Magyarország.


Innentől kezdve a mi feladatunk, hogy helyet biztosítsunk nekik, valamint az, hogy a helyükön is tartsuk őket. Igazából, ugyan az a folyamat fog lezajlani, ami tavaly volt a bevándorláskor. Bezárod őket egy nagy gyűjtőtáborba (vagy ország szerte többe),

azzal a különbséggel, hogy most nem küldheted őket sehova, itt kell őket tartanod "humánus" eszközökkel. Ami azt jelenti, ha fizikai erőszakot vetünk be, akkor jöhet a szankció. Ha nem alkalmazol, és átjutnak Németországba, jöhet a szankció.


Mintha megkapnál 1300 gyereket, hogy vigyázz rájuk.

2016. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

20:48, húzd már be a kéziféket!

Először is nincs Failbookom, az ilyen semmire se használható divatszarokra még a regisztrációt is sajnálom.

Másrészt én ugyanannyira szeretem az országot, mint te, szerinted nekem öröm, hogy a kúrmányok mást se csinálnak folyamat az országunkkal minthogy szétverik és lerabolják? Az emberek menekülnek innen mint a patkányok a süllyedő hajóról, egészségügy nulla, közbiztonság nulla, 10 éven belül Szomália is elhúz mellettünk laza kettes sebességben, a közmédiából meg ömlik a vegytiszta ostobaság és demagógia miszerint Magyarország jobban teljesít, tenni persze egyik kúrmány se tesz semmit, csak az előzőt szidja, a zsebét meg tömi, a nép pedig dögöljön éhen, megszavazták őket, innentől fogva nincs szükség rájuk, mehetnek a levesbe. És tudod mit mondok? Ha megjelenne itt előttem egy "migrács" piszkos bombával, valószínűleg magam fuvaroznám el a Parlament elé hogy a másvilágra küldje az egész hatalmi gyülevészt akik nyomorban tartják az országunkat!

De ha szerinted van rá lehetőség, hogy demokratikus, békés módon élhető országot teremtsünk itt, akkor ne habozz elmondani, mert nagyon kíváncsi volnék rá.


"Valószínűleg csinálnak egy nyilvántartást, amiben beírják kit, hova telepítenek. 1300 ember megkapja, hogy betelepítve: Magyarország."


Oké, eddig stimmel, világos.


"Innentől kezdve a mi feladatunk, hogy helyet biztosítsunk nekik, valamint az, hogy a helyükön is tartsuk őket."


Na ez a része érdekelne engem igencsak, hogy a gyakorlatban ezt hogy akarják kivitelezni. Mert garantálom neked, hogy a kedves "migrács" pajti 2-3 napot ottmarad a kecójában, aztán csomagol, és irány Németország.

A szaknció meg...ha fizikai erőszakot vetünk be, szankció. Ha engedjük őket Németbe menni, szankció. Tehát huszonkettes csapdája - akármit csinálunk, nem járunk jól. A "szép szó" technikája pedig megmutatom, hogy néz ki:


Hatóság: Kérlek szépen Ahmed Abd-el Kászim, maradj itt Magyarországon! Ez annyira csúcskirály hely, hogy csak na!

Ahmed Abd-el Kászim: Nem. Én menni Németország.

Hatóság: De maradj már itt, hidd már el hogy tök faja lesz itt neked!

Ahmed Abd-el Kászim: Nem. Én menni Németország.

Hatóság: Nem mehetsz, mert akkor megbüntetnek minket!

Ahmed Abd-el Kászim: Nem érdekelni. Én menni Németország.


És így tovább a végtelenségig...

2016. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17


Látod, ez az amit még Merkelék sem tudnak. Hogyan lehet ott tartani mindenkit, ahova kerültek. Nem tudnak ezek semmit, csak okoskodni.


Véleményem szerint az általad felvázolt dolog így fog kinézni.


Hatóság: Üdvözlöm Magyarországon, mi fogjuk vendégül látni.

Ahmed: Vissza akarok menni Németországba.

Hatóság: Uram, ez nem lehetséges.


Eltelik 2 hét.


Ahmed: Na mikor mehetek vissza Németországba?

Hatóság: Sajnáljuk, de ez még mindig lehetetlen.


Eltelik még 1 hét.


Ahmed: Allahu Akbar!

Hatóság: Józsi b+, itt nagy gáz van! SÜN SÜN SÜN SÜN!

Ahmed: Allahu Akbar!

Hatóság: Ezek szétverték a környéket, megindultak a határ felé!

Orbán: Nem tudunk mit tenni, hadd menjenek!


Merkel: Az Európai Tanács felülvizsgálta az ügyet, megállapításunk szerint Magyarország hibázott, Ahmedet küldjük vissza, a szankció mától bevezetésre kerül!

2016. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Akkor már nem egyszerűbb engedni, hadd menjen? A végeredmény ugyanaz, csak kevesebbet szívunk vele. Ha ígyis-úgyis megbüntetnek, én hagynám, menjenek oda, ahova akarnak.

Az oroszok érdekesmód sokkal jobban tudják kezelni a "migrács" kérdést. A nagyját már a határon lelövik, akik meg maradnak, azok meghúzzák magukat, ha nem akarnak úgy járni, mint a murmanszki kolegáik...

2016. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19


És akkor már nem lenne egyszerűbb, ha nem is engednénk, hogy iderakják őket? Hiszen most mind a ketten beláttuk, hogy mindenképp megszívtuk. Így legalább esélyük sem lenne a legkisebb rendbontásra sem.


Erről volt szó a mai napon. A Viktor fogja képviselni az országot. Most a kezébe adhattunk volna egy statisztikai adatot, hogy az egész ország nem akarja a dolgot. Csak most mindenki azt hiszi, hogy a Viktorral cseszett ki azzal, hogy nem ment el szavazni. . .


Az oroszok amúgy könnyen vannak, nincs a nyakukon az idióta EU.

2016. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!