Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki elment szavazni, és úgy...

Aki elment szavazni, és úgy gondolta, ér is valamit a szavazata, nem érzi most arcon köpve magát? A kormány képviselői már most úgy nyilatkoznak, mintha tudnák az eredményt, és lényegében az eredményektől függetlenül cselekednek.

Figyelt kérdés

Akkor mi értelme volt a népszavazásnak, a rá és a kampányra elköltött milliárdoknak?


[link]


2016. okt. 2. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű volt az eredmény...
2016. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy volt? Én még mindig nem látok eredményeket.

Amúgy meg ha ennyire egyértelmű volt, még mindig adott a kérdés, hogy miért kellett ennyi pénzt elszórni?

2016. okt. 2. 19:22
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Az érvénytelen népszavazás költségét fizessék ki. Ez a minimum, a kampányra költött milliárdokat is.
2016. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen mindegy. Igazából nem nagyon izgat, hogy mit hablatyolnak össze.

Volt egy kérdés, én meg vagyok a "nép" és válaszolok.

2016. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A népszavazásnak és a rá költött milliárdoknak,szerintem semmi értelme nem volt azon kívül,hogy hónapokon át ezzel volt tele az összes média,erről beszéltek,vitáztak az emberek.Remekül "terelték" az embereket most is.
2016. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mert ha a migrantok bejutottak volna az országba akkor végünk mint a botnak.
2016. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy meg ha ennyire egyértelmű volt, még mindig adott a kérdés, hogy miért kellett ennyi pénzt elszórni?"


Azért kellet, hogy végre lássa mindenki, hogy a migránssimogatók csak egy hangos kisebbség és még mindig többségben vannak a jóérzésű magyar emberek.

2016. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez a szavazás csak orbánnak lett volna jó ha érvényes lett volna de mivel érvénytelen ezért neki sem hozott semmi jót. Tehát kimondhatjuk hogy a szavazásra elköltött adó forintok tökéletes pazarlás lett, az égvilágon semmi értelme nemvolt ennek a felhajtásnak,talán annyi értelme mégis csak volt hogy a haverok zsebe megint kilett tömve pár milliárdal.
2016. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És még annyit az utolsóhoz hogy ha rajtam múlna én kifizettetném az összes költséget az utolsó fillérig orbánékkal.
2016. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár még nem tudni pontos eredményeket, de megtörténhet, hogy nagyságrendileg kb. annyian szavaztak NEM - mel, mint annó 2003 - ban IGEN -nel az EU csatlakozásra.


Az EU csatlakozásról szóló szavazáson 45 % volt a részvétel.

2016. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!