Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van Budapesttel? Nem...

Mi van Budapesttel? Nem értem, miért ilyen alacsonya a részvételi arány. Országosan sem értem, miért?

Figyelt kérdés
De komolyan hogyan lehet, hogy egyáltalán valaki igennel szavazott... Egyáltalán Miért csak ennyi ember ment el? Hihetetlen... Valaki több száz km-t utazott a szavazásért, Budapesten meg ennyire nem képesek elmenni az emberek egy ilyen fontos, sorsdöntő kérdésben...

2016. okt. 2. 21:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

"De te jobb ha nem is panaszkodsz ha a migránsok tömege fog bejönni az országba, mert te is tehetsz majd arról, hogy ha így alakul a helyzet.

Én szívem szerint mindenkinél aki nem ment el vagy igennel szavazott, egy migráns családot költöztetnék az otthonába..

"


Elolvastad amit a 21.09-es válaszban írtam?

Azok vitathatatlan tények,nem pedig vélemények.

2016. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 MolotovPunk ***** válasza:
44%

A hetes össze vissza beszél butaságokat.Ne törődjetek vele.

(Sötét,mint az éjszaka.)

2016. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az van Budapesttel,ami az országgal is.Egyre inkább elegük van a Fideszből.Nagyon sokan maradtak otthon olyanok,akik "szívük szerint" nemmel szavaztak volna,de nem akarták a Fidesz szekerét tolni.
2016. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

"Az jó magas a korábbiakhoz képest... ÉS csak az MKKP mondta hogy szavazzanak érvénytelenül. Ha azt nézzük 60% nem szavazatot vagy nem volt érvényes."


36% egyébként sem szavaz kb soha

2016. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
8%

"Innentől miért is fontos és sorsdöntő ?"


akkor nem tudom mire fel rágjátok úgy le a körmötöket

2016. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

"Miért csak ennyi ember ment el?"


Én azon csodálkozom, hogy még így is ennyien bekajálták a propagandát.

2016. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 MolotovPunk ***** válasza:
74%
Én az országgyűlési és polgármesteri választásokon mindig részt szoktam venni.Erre a népszavazásos marhaságra viszont egyáltalán nem volt kedvem elmenni.Így otthon maradtam.
2016. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#14:"36% egyébként sem szavaz kb. soha".Ez igaz az országgyűlési választásokra,de nem feltétlenül egy ilyen "témájú" népszavazásra.Szóval,azért a szavazók között ilyenek is lehettek,meg plusz a jobbikosok.Persze,az eddig is világos volt,hogy még mindig a Fidesz a legerősebb párt,de úgy tűnik,mégsem annyira,mint gondolták.
2016. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Ennek a szavazásnak üzenete van, ha már csak mi voltunk hajlandók népszavazást kezdeményezni. Külföld is helyesli a népszavazást. Egy EU szintű figyelemfelkeltő üzenet pedig igen is belekerülhet 11 milliárdba.


Most komolyan, szerintetek a bal oldal jobban tudná kezelni a menekültválságot? Ha a Fidesz is bólogatnának amit az EU akar, az jó lenne?? Jó lenne ha nem utáltatná meg magát az EU vezetésével, a migráns ellenes viselkedéssel?


Jelenleg ez a kérdés igen is a legfontosabb, a legéletbevágóbb. ez nem egy cirkusz. Ez generációkat befolyásoló kérdés, ami nem egy aktuális oktatás vagy egészségügyi dolog. 1,2,5 év múlva beszélni a migráns politikáról már rég késő.


Nem tartom egy cirkusznak, hogy most ezen van a hangsúly, nem is értem sokan miért tartják annak.


Mondom, itt az üzenet hangsúlyról van szó!!


Annyira de annyira sokan mondták a Kerítésre is, hogy pénzkidobás, mennyi másra is lehetett volna költeni (oktatás, egészségügy akkor is elhangzott), meg hogy embertelenség, meg figyelemelterelés, meg minden... Hát most már a legtöbben látják, hogy az egyik legjobb döntés volt. Mert vitathatatlanul az volt. ÉS azt a lépést akkor kellett megtenni, nem ért volna rá 1-2 évvel később.


Ha ennek is bármilyen pozitív hozata is lesz, akkor továbbra is támogatni fogom ezt az EU-val való ellenkezést.

2016. okt. 2. 21:43
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert az emberek nagyobb része ezek szerint letojja. Ha nem közvetlenül a zsebében turkálsz, akkor nem megy el és érdektelen marad.
2016. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!