Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van Budapesttel? Nem...

Mi van Budapesttel? Nem értem, miért ilyen alacsonya a részvételi arány. Országosan sem értem, miért?

Figyelt kérdés
De komolyan hogyan lehet, hogy egyáltalán valaki igennel szavazott... Egyáltalán Miért csak ennyi ember ment el? Hihetetlen... Valaki több száz km-t utazott a szavazásért, Budapesten meg ennyire nem képesek elmenni az emberek egy ilyen fontos, sorsdöntő kérdésben...

2016. okt. 2. 21:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

én nem örülnék a baloldal helyében


6% országosan az érvénytelen szavazat? parlamenti küszöb nem lesz meg 18ban :))

2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Azt még talán lehet mondani,hogy ez egy sorsdöntő kérdés.Viszont maga a szavazás semmiről nem döntött,még Orbán szerint is,csak "érzelmi" jelentősége volt.
2016. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 MolotovPunk ***** válasza:
85%
Budapest eléggé baloldali-liberális város.(Még mindig.)Továbbá a pestiek jelentős része mostanában be van rágva a Fidesz kormányra...
2016. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

"6% országosan az érvénytelen szavazat? parlamenti küszöb nem lesz meg 18ban :))"


Az jó magas a korábbiakhoz képest... ÉS csak az MKKP mondta hogy szavazzanak érvénytelenül. Ha azt nézzük 60% nem szavazatot vagy nem volt érvényes.

2016. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

"2016. február 26.: Trócsányi László igazságügyi miniszter bejelenti, hogy a népszavazás nem vonatkozik az 1294 fő befogadását előíró szeptemberi kvótadöntésre, az ellen Magyarország az EU bíróságán küzdhet. A népszavazás csak egy esetleges újabb kvótadöntésre vonatkozhat.

"


"2016. szeptember 16.: Pozsonyban ülésezik az Európai Tanács. Megegyeznek, hogy többet nem élnek a többségi szavazással éles ügyekben. Ez arra utal, hogy újabb kvótadöntést legfeljebb teljes konszenzussal hozhatnak. A cseh miniszterelnök a csúcs után azt mondja, hogy a kötelező kvóta koncepciója halott. A szlovák miniszterelnök is így értelmezi a helyzetet, de Orbán Viktor nem.

"


"Magyarországot egy 2015 szeptemberi EU-s határozat kötelezi 1294 menekült befogadására, a határidő jövő október. Erre a döntésre nem vonatkozik a népszavazás, ezt a magyar kormány is elismerte. Ezt elvben mindenképpen végre kell hajtani, a magyar kormány is elismerte, hogy a mostani népszavazás ezt nem írhatja felül. Több kvóta-alapú döntés azonban nincs az EU-ban, és a három héttel ezelőtti pozsonyi csúcs döntései alapján várhatóan nem is lesz.

"


Innentől miért is fontos és sorsdöntő ?

2016. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 MolotovPunk ***** válasza:
74%

Én is pesti vagyok,de nem is mentem el erre a cirkuszra,amit a kormány kreált.Tiszta pénzkidobás volt ez az egész.Azt a tíz milliárd forintot inkább be forgathatták volna az egészségügyre,vagy oktatásba.

Hasznosabb lett volna.

2016. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

ma 21:10

De te jobb ha nem is panaszkodsz ha a migránsok tömege fog bejönni az országba, mert te is tehetsz majd arról, hogy ha így alakul a helyzet.

Én szívem szerint mindenkinél aki nem ment el vagy igennel szavazott, egy migráns családot költöztetnék az otthonába..

2016. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Úristen. Te tényleg nem érted? Semmi jelentősége nem volt ennek a szavazásnak. És ha már a fontos dolgokról nem kérdeztek meg, akkor ostobaságokra nem vagyok hajlandó válaszolni.
2016. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Az vagy, hogy gyűlölik Viktorkádat.

Götterdämmerung van a Viktornak.

2016. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

#8


Persze, hogy nem érti. Mert ostoba, mint a föld.

2016. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!