Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt példa a rendszerváltás...

Volt példa a rendszerváltás utáni magyar történelemben, hogy 3 millió+ ember azonosan szavazott volna?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Még soha nem volt példa ilyen csodálatos sikerre!!!
2016. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Igen. A vizitdíj ellen többen szavaztak azonosan. (És akkor még a határon túli magyarok a fasorban sem voltak).
2016. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.

[link]

2016. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Orbán Viktor királlyá választásakor.
2016. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Erre a kérdésre csak nem-el lehetett szavazni(már aki részt vett Orbán szinjáték szavazásán)aki igennek szavaz egy ilyen kérdésre az hülye.


Itt nem az volt a kérdés hogy nyernek-e a nem szavazatok, hanem hogy mennyire érdekli ez a színmű szavazás az embereket.

Gyakorlatilag 6% érvénytelenül szavazott, így kijelenthető hogy csak 40% át tudta behülyíteni Viktor piktor.

Mondjuk én ezt is sokkallom.

Olyan jó lenne ha a magyar emberek következetesen politizálnának...

Én például a fideszre szavaztam 2010 ben 2014 ben már nem

Többet a büdös életben nem fogok a fideszre szavazni mert az a szabad rablás amit művelnek nagyon nem "kóser".

És hát ott van a baloldalnak nevezett förmedvény bukott bünözökből álló galeri(Fletó, és a sok régi mszp-s) akikre szintén nem szavazok, mert nem felejtettem el mit műveltek 8 évig.

Na de kire fogok szavazni?

Ezt lelkiismeretesen nem tudom még most megmondani, mert nem igen látok alkalmas társaságot.

Mindenesetre az mszp,dk,fidesz re tuti nem.

Hülyét ne csínáljunk már magunkból.

Akik már átbasztak, megloptak azokra ne szavazzunk már:)

2016. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
5-ös, szavazz a jobbikra. KGBélákra, szexbotrányosokra, elítélt bűnözőkre, stb.
2016. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
A fidesz csúfosan megbukott, mert az emberek az ellenzéki javaslatnak megfelelően bojkottálták a szavazást. A magyarok nagy többséggel elutasították az ostoba kérdést és a manipulációt.
2016. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem csak a 2008-as(vizitdíj,tandíj),ahol 4 millió feletti volt az azonos szavazatok száma.1997-ben a Nato-tagságról szóló népszavazáson is 3millió 300ezer felett volt az igen szavazatok száma.Szóval,azért "történelminek" nem nevezhető ez a "siker".
2016. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt rá példa, többször is!


Arra viszont sosem volt példa, hogy egy párt maga alakítsa át a népszavazás feltételeit, aztán a saját feltételrendszerén belül ELBUKJA a népszavazást, végül pedig annak ellenére, hogy érvénytelen lett, SIKERNEK kiáltsa ki a kudarcát. Ebben tényleg egyedi a mostani népszavazás!

2016. okt. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"SIKERNEK kiáltsa ki a kudarcát."


Ne is mondd.


Nekem most kedvencem a "többen szavaztak nemre mint az EU csatlakozásra", mintha lenne bármi értelme összehasonlítani a kettőt.

2016. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!