Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te is azok között voltál aki...

Te is azok között voltál aki a Fideszre szavazott tegnap?

Figyelt kérdés

"Nem szavaztak még ennyien a Fideszre"


[link]



#fideszes referendum #fideszes népszavazás #fidesz ötlete
2016. okt. 3. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt olyan választási lehetőség, hogy "Fidesz". nyilván a cikkben úgy értik, hogy akik nagy többséggel győzött a "NEM"-ek aránya. Mellesleg nem mindegyik NEM szavazó volt fideszes. És ez így helyes. Én is liberális vagyok, mégis NEM-re szavaztam, mert így éreztem helyesnek.
2016. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Az 1-eshez hasonlóan liberális vagyok, NEM-re szavaztam. A népszavazáson nem volt "FIDESZ" válasz lehetőség, hanem IGEN vagy NEM.
2016. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem mentem el, nem szerettem volna, ha ezt bárki úgy interpretálja, hogy a magyar haza valaha volt legkorruptabb pártjára szavaztam. A kötvényes migránsokról meg sajnos nem kérdezett a Fidesz, pedig eddig pontosan 17x többet engedett be a kvótában szereplő mennyiségnél és ezek még állampolgárságot is kaptak, amit a menekülteknek nem adunk, csak ideiglenes menekülti státuszt!!!!!!!
2016. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos lesz 2016-ban is a 2/3-mad ! ;)
2016. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1-es és 2-es válaszoló bizonyítja, hogy a baloldalról is voltak "nem" szavazatok. Ebből kifolyólag jóval kisebb a fidesz mozgósítható szavazóbázisa 3,3 milliónál...
2016. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
a NEMre szavaztam
2016. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ebből kifolyólag jóval kisebb a fidesz mozgósítható szavazóbázisa 3,3 milliónál..."


Ami még mindig marha sok. Kb. 1 millával kevesebbel nyerni tudott '14 - ben.

2016. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez már kezd kísértetiesen hasonlítani a Rákosi időkre, amikor vagy az MKP-ra vagy a Népfrontra lehetett szavazni (a Népfront tagjai azok az elvtársak voltak, akik nem voltak az MKP tagjai).
2016. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem a Fideszre szavaztam, hanem a hazámra. Egyébként a Jobbikra szavaznék.
2016. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Fideszre nem, ha muszáj párthoz kötni, akkor a Jobbikra.
2016. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!