Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kvóta szavazásból mire...

A kvóta szavazásból mire lehet következtetni a 2018-as választások eredményét illetően?

Figyelt kérdés

A közvélemény kutatások abszolút megbízhatatlanok a Fidesz támogatottságát illetően. A mostani szavazás ad hiteles képet, szerintem.


Szerintetek is ennyi, 3.000.000 szavazatot kap a Fidesz 2018-ban?


Hány szavazónak kell elmenni másra szavazni ahhoz, hogy esetleg más kerüljön kormányra?


Lehetséges, hogy ez az egész csakis főpróba volt a Fidesz számára és felhasználják a következő választási győzelmükhöz az eredményeket?



2016. okt. 3. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ebből vond le a Jobbik szavazókat minimum..
2016. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. A jobbikosokra nem gondoltam és az LMP-sek is ide tartoznak. Jó lenne tudni, kb mennyi ez számszerűen.
2016. okt. 3. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Az eredményt illetően nem, mert addig módosítják az Alaptörvényt úgy, hogy a választást akkor is a FIDESZ nyeri, ha csak annyi szavazatot kap, ahány Fidesz tag van (tételezzük fel, hogy a Fidesz tagok a Fideszre szavaznak).
2016. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de én ott leszek és arra a pártra fogok szavazni, akinek a legnagyobb esélye van porba dönteni Orbán korrupt, csaló egyeduralmát.
2016. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Tudsz mondani egy olyan ellenzéket(ellenzéknek sem nagyon nevezhetőek), akinek van esélye több szavazatot gyűjteni, mint a fidesznek? Én nem.
2016. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbiknak van.
2016. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

"A kvóta szavazásból mire lehet következtetni a 2018-as választások eredményét illetően?"

Semmire.


"A közvélemény kutatások abszolút megbízhatatlanok a Fidesz támogatottságát illetően. A mostani szavazás ad hiteles képet, szerintem."

Nem


"Szerintetek is ennyi, 3.000.000 szavazatot kap a Fidesz 2018-ban?"

Nem, 2014-ben se volt annyi.


"Hány szavazónak kell elmenni másra szavazni ahhoz, hogy esetleg más kerüljön kormányra?"

X+1


"Lehetséges, hogy ez az egész csakis főpróba volt a Fidesz számára és felhasználják a következő választási győzelmükhöz az eredményeket?"

Nem tudom, de az emberek túl sokmindent látnak bele ok nélkül egy egyszerű választásba, ahol csak "igen", vagy "nem" opció volt.

2016. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kell több szavazatot gyűjteni, csak ne legyen abszolút, 2/3 többsége, akkor kénytelen lesz másokkal konzultálni fontosabb dolgokban. De az lenne az lenne a legjobb, ha egyszerű többsége se lenne.
2016. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

6-os !

A jobbik jó pár támogatóját elvesztette a legutóbbi nyilatkozataival és azzal, hogy távolmaradásra buzdított (köztük engem is).

Győzelemre még képtelenek, legalábbis a következő szavazásnál biztos.

2016. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
9#, jó látni, hogy a jobbik elveszti az agyhalott szavazóit, akik képtelenek megérteni, hogy alkotmánymódosításhoz felesleges volt 15 milliárdot kidobni az ablakon.
2016. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!