Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kvóta szavazásból mire...

A kvóta szavazásból mire lehet következtetni a 2018-as választások eredményét illetően?

Figyelt kérdés

A közvélemény kutatások abszolút megbízhatatlanok a Fidesz támogatottságát illetően. A mostani szavazás ad hiteles képet, szerintem.


Szerintetek is ennyi, 3.000.000 szavazatot kap a Fidesz 2018-ban?


Hány szavazónak kell elmenni másra szavazni ahhoz, hogy esetleg más kerüljön kormányra?


Lehetséges, hogy ez az egész csakis főpróba volt a Fidesz számára és felhasználják a következő választási győzelmükhöz az eredményeket?



2016. okt. 3. 18:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom nincsen ellenzékben olyan aki megverheti a a Fideszt. Túl sokan vannak és túl kicsik. Összeállásra gondolok , mikor azt kérdezem mennyien kell elmenjenek kb. ahhoz, hogy ha az ellenzék mondjuk részben összeáll az Fidesz vereség legyen.
2016. okt. 3. 19:23
 12/16 anonim ***** válasza:

3,2 millió NEM.Háááááát nem tudom.


Közvélemény kutatásnak drága volt,de azért megteszi.:)

Erre alapozni egy választást azért korai,de azért sejthető.Az ellenfelei potensségét tekintve semmi esélyük ellenük még mindig,de addig fordulhat a kocka.Tényleg nem tudom,csak sejtem a jelenlegi tendenciákból.:)

2016. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tetro ***** válasza:
Arra hogy itt a többség teljesen hülye, csak Rogán helikopter
2016. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%

A következő választáson az lesz a szavazólapon, hogy: Le szeretné váltani a Fidesz-t? Igen. Nem.

És a Fidesz akkor ügyesen lehozza a padlásról a közel 3,3 millió NEM szavazatot és meg is nyerte a választást. A ballibsik meg bégethetnek továbbra is:D

2016. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne vonjon le semmit. A legtöbb jobbikos nem ment szavazni Vona kettős beszéde miatt. Úgyhogy nem lehet megítélni a 3,3 millióból mennyi a fideszes, mennyi a jobbikos... Bár gyanítom, Vona jópár szavazót veszített atv-s, simicskás ámokfutása óta. pl. engem is. Valószínűleg, amíg ő lesz, addig én is bojkottálni fogom az összes szavazást, 2018-ban sem kap tőlem szavazatot. Úgyhogy nehéz megítélni, mi mennyi és mi lesz, de szerintem annyira nem jött be neki ez a néppártosodás, hitelességi szempontból sem.
2016. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
A 6.,10. válaszoló még mindig abban a kényszerképzetben ringatja magát, hogy a jobbik itt nyerhet bármit is. Akkor leírom: NEM 2018-ban és NEM VONÁVAL!
2016. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!