Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vasárnap lehet az oka...

A vasárnap lehet az oka annak, hogy szinte minden választáson/népszavazáson 50% alatti a részvétel?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Az átlagember vasárnap

-Punnyad

-Lemegy a hétvégi telekre

-Kirándul

-Rokonlátogat

-Józanodik a szombat esti buliból

-A vasárnapi húsleves-rántotthús kombó után kimegy a helyi focimeccsre, utána meg ül a kocsmában egy órát.



2016. okt. 4. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A magyar emberek butasága az oka. Mindig a nagy csodát várják, annyi eszük nincs, hogy a legkisebb jó amin változtathatnak is több a semminél.Csak a szájtépés, hogy de az sem lenne jobb, ők sem csinálnák jobban. A leghitványabb embereknek tartom a nem szavazókat. (Ez alól csak a mostani, példátlan kvóta szavazás a kivétel, nem magyarázom miért, mindenki tudja aki tudni akarja.)
2016. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én toltam a Witcher 3-at.
2016. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az emberek vasárnap templomba voltak azért nem mentek el. (vicc).
2016. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"-Józanodik a szombat esti buliból

-A vasárnapi húsleves-rántotthús kombó után kimegy a helyi focimeccsre, utána meg ül a kocsmában egy órát."


Szerencsére sokaknak azért ennél tartalmasabban telik a vasárnapja. :)


Kérdező, a kérdésed eleve nem igaz!

2016. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki vásárolni volt mert eddig az volt a gond hogy csak kizárólag akkor ér rá mindenki.
2016. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!