Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazók! Szerintetek minden...

Szavazók! Szerintetek minden árat megér ez a migránsdolog?

Figyelt kérdés

98 vagy 40 százalék, ebből a szempontból mindegy.

Amit én látok (és amire a kérdés vonatkozik) az az, hogy az emberek tépik, gyűlölik, bántják egymást, mintha eljött volna a világvége.

Emberek plakátok miatt verekednek össze, van akit az utcán megvernek, mert bevándorlónak gondolják, a magyar muszlimokat az utcán köpik le, a szülő megveszve hazaárulót ordít a gyerekére, mert nem ment szavazni...


"A kormány rosszul kezeli a migránsválságot. Épeszű ember már kiadta volna a tűzparancsot"


"Tényleg sok egy pofon az asszonynak, ha nem akar elmenni nemmel szavazni, a haza védelmében?"


Ez csak két példa, de ha eltöltötök 10 percet a kategóriában, akkor fogtok még épp eleget találni.


Azt mondják a migránsok erőszakosak, állatként viselkednek.

Mi mit tettünk az elmúlt hónapokban? Az emberek többsége kifordult magából.. az internet fröcsögött a verbális erőszaktól, engem az utcán kétszer fenyegettek meg teljesen random emberek, amikor nem mondtam el mit tervezek a szavazásra. Biztos vagyok benne, hogy barátok és családtagok kaptak össze a szavazás kapcsán..


Megérte ez a szavazás? És most nem a pénzre gondolok. Morálisan, emberileg.. megérte? Mi lennénk a kulturáltak, mikor így egymás torkának esünk?



2016. okt. 4. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Moralitás, emberiesség? Hol élsz te? Ez alapból nem számít sokat a politikusoknak, Fideszisztánban meg pláne!
2016. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én most nem is annyira a politikusokra gondolok, bár persze, ők hergelték a népet..

Hanem inkább az aktivistákról, a szavazókról, a nemszavazókról... rólunk, a népről!

Mert mi vagyunk ott az utcán... ami a médiában van.. hát.. ja.. egen.. de most átlag emberről beszélek!

2016. okt. 4. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
A jobboldal sötét oldala eddig is ilyen erőszakos volt.
2016. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos a balliberálisok tényleg egy rózsaszín ködben élnek, ahol mi simogatjuk, etetjük, itatjuk a migránsokat. A szavazatok 98%-a elutasította a migránsokat. Többen mentek el a népszavazásra, mint a vizitdíj, kórházi napidíj, tandíj elleni népszavazásra.


A baloldal akkor is elbukott. Most is el fog bukni.

Jöhet a lepontozás, ennyit tudtok csak... :D

2016. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy sokaknak busásan megéri anyagilag ez a dolog.
2016. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es, jó, hogy elolvastad a kérdést. Megy is a lepontozás. Legközelebb olvass.
2016. okt. 4. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:

A nép olyan, amilyen. Mindenütt. Ahol jól mennek a dolgok, magabiztosabb, volt lehetősége megtanulni, hogy tőle magától lesz jobb, vagy rosszabb. Ahol nagyon rosszul mennek a dolgok, ott eleve a többség nincs abban a helyzetben, hogy gondolkodjon. Vagy azért, mert sose tanították meg neki, vagy azért, mert minden energiáját elviszi a megélhetés, küszködés.


Igen, itt gyűlölködés van. Nem a nép jó, vagy rossz, hanem rosszá tették rendkívül hitvány politikusok. Ez volt a céljuk, gyűlölködő ember akkor se szervezkedik, ha volna miért.


Nem világos, mit szeretnél megtudni, a helyzetet értelmezni, netán kritizálni, netán jobbítani. Ez három különféle gondolatot igényel. Igen, itt a dolgok rosszul mennek, és ez így is marad. A változtatáshoz indíttatás és erő kell. AZ egyiket elcsalják, a másik nincs.

Értelmes beszéd nyilvánosan nem lehetséges. De vannak még helyek, ahol beszélgetnek. A Horthy rendszerben a turistaházak rendszere se véletlenül épült ki. Az erdőben nehéz ám lehallgatni (akkor, mert ma már ez se probléma).

2016. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megérte ez a szavazás. Mindenki örül, minden párt a saját sikerének tartja, lehetne többször is ilyen népszavazás.
2016. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Az összes párt nyert. Megérte. Alig várom a következőt.
2016. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen,van akiknek megéri,de a legtöbb embernek aligha.Csak arra jó,hogy "meghülyítsék" őket.Én nagyon vártam már október 2.-át,hogy túl legyünk rajta,hátha egy kis nyugalom lesz,bár sok reményt már ehhez sem fűzök.Napirenden kell tartani a témát,hogy az emberek ezzel foglalkozzanak,erről beszéljenek,véletlenül se más legyen a "téma".
2016. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!