Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali, liberálisok...

A baloldali, liberálisok folyton fitymálják, gúnyolódnak a kereszténységen és a keresztényeken, de támogatják a muzulmán migránsok Európába való bevándorlását és befogadását, miért?

Figyelt kérdés
De most őszintén, miért? Abban a nagy toleranciában miért alázzák a kereszténységet? Miközben egyenlőségről és elfogadásról papolnak? Erről egy szó jut eszembe: kétszínűség.

2016. okt. 4. 19:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

A keresztény vallás, de úgy általában minden vallás rossz! Erről naphosszat lehetne érvelni, csak nem lenne sok értelme, ugyanis azt úgysem tudod meggyőzni, aki benne van a gépezetben. Aki pedig nincs, annak nem kell magyarázni.


Viszont, amikor egy ilyen kérdés felmerül, én mindig elmondom a következőt: Az egyik agymosottnak nincs joga kritizálni a másik agymosottat. Ahogy azt sem szabad mondani, hogy a hívő ember úgy hü**e ahogy van. Őket nem szabad hibáztatni! Hibáztasd a vallást!


Szóval, mondhatod, hogy az a muszlim arab mennyire barbár, kulturálatlan vadállat, és állhatsz értelmetlenül azelőtt, hogy ezek miért robbantgatnak jobbra balra. Azonban, ilyenkor a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki. Ő azért robbantgat, amiért Te elmész vasárnap a templomba, imádkozol lefekvés előtt, és elmondasz pár miatyánkat, ha bűnt követtél el. Azt hiszi ettől jobb lesz az élete! A kívülálló seperc alatt megmondja, hogy ez nem így van, de amint írtam, aki benne van a gépezetben, azt nem tudod meggyőzni.

2016. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%

21es, te őrült vagy

Azért robbantgat, amiért a keresztény imádkozik?

Nem. Azért robbantgat, amiért a keresztény anno seregeket küldött más országokba gyilkolni, amiért a keresztény népeket mészárolt le vagy kínzott halálra.

Radikalizmusból.

Nem a muszlimok robbantgatnak, hanem az iszlamisták. Nekik viszont annyi közük van a valláshoz, mint hülyegyereknek a kvantumfizikához. Hallott már róla, mindenfélét beleképzel, de igazából fogalma sincs róla.


És most jöhetsz azzal, hogy "én mondtam, az ellen fölösleges érvelni aki benne van a gépezetben..".. de nem. Te nem látsz bele a gépezetbe.

Fogalmad sincs a vallásokról, amivel nincs baj, de máskor ne alkoss ennyire markáns és konkrét véleményt róla.

2016. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22:


A vallások mint olyanok nem rendelkeznek megfelelő megismerési eszközökkel és episztemológiai keretrendszerrel, ha pedig a meglévőket alkalmazzuk rájuk, akkor persze látszik, hogy az összes felesleges hülyeség.


És mivel nincs megismerési módszerük, nem tudják érvekkel, tényekkel eldönteni, hogy kinek van igaza, mindent meg lehet kérdőjelezni, minden interpretáció kérdése. Ha pedig a józan ész nem tud győzni egy vitában, mivel nincs neki tere, az erőszak elő fog kerülni. Ezért inherens része az összes vallásnak az erőszak, a kereszténység ma a szekularizáció miatt nem csinálja ugyanazt mint az iszlám állam, ettől függetlenül a kereszténység sem kevésbé káros mint az iszlám.

2016. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
6%
Mert a keresztényeket gyűlölik.
2016. okt. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#22


Amint írtam, ebbe a vitába kár belebonyolódni, mert amikor teszel egy ilyen kijelentést, hogy valaki azért robbantgat, amiért a másik imádkozik, már rögtön elszakad a cérna.


Minden csoportnak megvan a hierarchiája. Úgy, ahogy a Pápa nem fog vasárnap templomba menni, úgy a radikális csoportok vezetői sem fogják felrobbantani magukat. Hü**ék is lennének, mert ők a "hívőkkel" ellentétben tisztán gondolkoznak, jól tudják, hogy amiről prédikálnak az egy nagy baromság. A vezetők valóban, csak radikalizmusból fognak felrobbantani mondjuk egy műemléket, azonban aki besétál a tömegbe, bombával a mellkasán, az már teljesen más indíttatásból teszi azt, amit teszt. Amint írtam, és ismét leírom, azért amiért te imádkozol, és templomba jársz. Vele elhitették, hogyha elintézi a hitetleneket, akkor a halál után várja az öröklét, pár tucat szűz társaságában, minden földi jóval megspékelve. Ahogy a keresztényekkel elhitették, hogy a bűnért pokolra jutnak.


Persze, vannak egyéb esetek is, pl.: elrabolják szegény ember családját, és megmondják neki: "Vagy bemész a tömegbe és felrobbantod magad, vagy elküldjük a gyereked fejét postán". Esetleg a szegényebb réteggel lehet azt eljátszani, hogy esetleges "katonai" szolgálatért cserébe gondoskodik a szervezet a gyerekeiről.


És ezért nem okolhatod a hívő embert. Ha gyerekkorod óta ugyanazt sulykolják a fejedbe, el fogod hinni, akármekkora ökörség is az.

2016. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

# 22/25 Időpont tegnap 23:42 és # 25/25 Időpont ma 11:17


Én ebbe a vitába nem akarok beleszállni, de szerintem tökugyanazt mondjátok csak teljesen más szavakkal és megközelítésből.

2016. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Miközben egyenlőségről és elfogadásról papolnak?"


Kétszínűség? Tudod mi a kétszínű? Benne van a nevükben keresztény szó, meg mindenki a mellét veri, hogy ő milyen nagy keresztény, aztán meg ha baj van, akkor azt mondja, hogy ide márpedig senki ne jöjjön.


Ószövetség szava: “Fogadd be az idegent, mert te is idegen voltál.”


Na, ennyire keresztény itt mindenki.

2016. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nincs értelme olyannal vitába szálni, aki szerint a robbantgatás nem más mint a hit gyakorlása. Élből levehető, hogy az ilyen még csak könyvben meg gyakorikérdéseken látott igazi hívő embert.
2016. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!