Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Mszp jelenlegi elnöke jó...

Az Mszp jelenlegi elnöke jó lesz Orbán kihívójának 2018 ban?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Az ok egyszerű és kettős. Egyfelől elsőnek belülről fogják megfúrni, másfelől az ide oda szálldosó légy sohasem ellenfele a tehénnek. Egy darabig tűri, aztán elhessenti.


Ha te kihívót keresel, egészen máshol kellene vizsgálódnod.

2016. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

"Molnár Gyula? Utána kellett néznem, hogy tudjam ki is az MSZP elnöke jelenleg, pedig követem a politikát."


Na...Nem mondták be a közmédiába? Követem a politikát, persze.


Kérdésre: a válasz egyszerű: a baloldalnak jó, a jobboldalnak nem. Ennyi. Mondjuk a jobboldalon semmi se jó, ami balról jön, de hát ezen már meg sem lepődünk.

2016. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is követem a politikát, közmédiát sosem nézek, mégsem tudtam ki az a Molnár Gyula. Totál noname.
2016. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Totál noname"


Eddig az volt a probléma, hogy mindig a régi arcok kerülnek elő, akik már leszerepeltek.

Most van egy új arc, az meg azért nem jó, mert noname? Hát ha új arc, akkor valószinűleg kevésbé ismert...


Fene se érti ezeket a jobbosokat, ezeknek semmi se jó...

2016. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
:D
2016. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
Molnár Gyula aztán minden, de nem új arc. 8 évig volt Újbuda, 11.kerület polgármestere. Volt is botrány a telespekulációiból, szóval ő minden, csak nem új.
2016. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"szóval ő minden, csak nem új."


Hát az utcáról nem fognak behívni akárkit, hogy legyél öcsém az MSZP elnöke.


Milyen telekspekulációi voltak? Leírnád?Ezt fontos tudni.

2016. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!