Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati világ legelmaradotta...

A nyugati világ legelmaradottabb országa Magyarország?

Figyelt kérdés

A fejlett országok listáján majdnem az utolsó helyen van. Szóval felesleges leírni, hogy jobban teljesítünk mint Zimbabvé.

Nem vicc, még ilyeneket is olvasok neten, hogy a Magyarok Európa cigányai. Ha ez nem elég, még egy népszerű "vicces" műsorban is így utaltak a Magyarokra, hogy a Balkán cigányai. Ha kell adok linket!


Ez nem rasszista kérdés nem kell törölni.


Korrupcióban 4.-ek vagyunk. Ez kinek a hibája? Ez már így is marad??



2016. okt. 6. 20:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%

Nézhetsz te bármilyen térképre ha nem működik. Németországban sok helyen telefont se tudsz használni. Jó értem én hogy az a hegyek közt van de akkor is, lusta már oda is bszni egy tornyot? A német az annyira bugris, hogy ha elsőbbséged van akkor is eléd jön.

Franciák már nem ennyire parasztok, de mobiltelefonálni onnan se nagyon kell. Netről ne is beszéljünk a 3G meg az Edge közt váltogat.

Amint Magyarországra lépsz tép a 4G mint az állat még a tanyán is.

Spanyolország szintén 3G három vonás.

Közlekedésben magyarosak. Utak néhol igen szarok.

Anglia telefon, net tűrhető, közlekedésben előzékenyek, utak a pályán kívül keskenyek, parkolható hely nincs. Olyan igénytelenek mint az állat. A szemét halmokban áll az utak mentén és még London közepe is tiszta gané.

Ausztria tűrhető mobilhálózat csapni való nettel. Közlekedés átlagos emberek beképzeltek.

Olaszország még a pályákon is hagyja rothadni a szalagkorlátot, amúgy a telefon és a net aránylag elfogadható, de a megszokott magyar szinvonalat ők sem érik el.

2016. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg nem értem mit akarsz nézegetni azon a rákos térképen. Mert ha hegyet kell másznod ahhoz hogy telefonálni tudj te is le fogod szarni mit írtak oda. Sőt lehet hogy még azt a hülye germán kva anyjukat is fennhangon szindnád.
2016. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%

Ja és még azt ki is hagytam, hogy az Osztrák az értelmetlen szabályaival ugye. Mint pl a Brenneren az Euro ötös korlátozás éjjel.

Mért, ha nappal megy végig ott ugyanaz a paraszt ugyanazzal az autóval, nem ugyanannyira szennyezi a levegőt?

Még a larmshutzt talán megértem, de ezt?

2016. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
4%
Magyarország alapvetően se nem nyugati (avagy első) világ, se nem ruszki (avagy második), se nem harmadik világ, hanem ennek a háromnak az ötvözete. Mindhárom tulajdonság fellelhető benne. Az EU/NATO tagság az nyugati, a vadkapitalizmus és az életszínvonal az ruszki, a szegénység és a nyomor az pedig harmadik világbeli.
2016. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem vagyok jó véleménnyel a tőlünk nyugatabbra fekvő országokról, Francia, Spanyolország és Portugáliát kivéve eleve az emberek mentalitása már eleve tiszta szégyen és krvára nem örülnék neki, ha Magyarország is odáig süllyedne.
2016. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
Ja meg az ehetetlen ételek. A cukrozott kenyér, a sótlan csirke, a idétlen fűszerezésű szalámik meg a dögízűre pácolt sonka még külön beteszik a kaput. Értem én hogy ők ezt szokták meg, de valahogy mégis a magyar ételek ehetőek még a külföldinek is. Ezek meg még a legjobb dolgot is megtudják szarul csinálni.
2016. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Légy optimista, és fogd fel fordítva: Magyarország a keleti világ legfejlettebb országa (ugye, hogy máris félig teli van a félig üres pohár?). :-))


Viccet félretéve, bár van igazságalapja, azért ennyire tragikusan sem kell felfogni. Magyarország még mindig jobban áll déli és keleti szomszédainál, illetve Bulgáriánál is az EU-n belül.


Ettől még persze nem kell elájulni, mert az sajnos igaz, hogy míg a V4-ek egyik mintaállamaként, éllovasaként indult, mára lemaradt az ország, nemhogy a lengyelek és csehek mögött, de sajnos a szlovákok mögött is.


Romániával szemben még őrzi az előnyét, de vészesen csökken a különbség, mivel a román a legdinamikusabban fejlődő gazdaság az EU-ban (persze így is 20-30 év, mire utolérnek, vagy lehagynak bennünket), Bulgária pedig még xarabbul áll, van vagy ötven éves előnyünk hozzájuk képest. Horvátország hamar le fog hagyni, és ki tudja, lehet, hogy Szerbia is meglódul előbb-utóbb.


A helyzet tehát nem tragikus azért, viszont a tendencia sajnos tényleg elég elszomorító. A minket leelőző országokhoz képest növekszik a hátrányunk, a felzárkózóakhoz képest pedig csökken az előnyünk. Ez megváltozhat, persze, de nagyon ideje volna tenni is érte...

2016. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megkell említeni hogy a 3. Szlovákia korrupcióban.
2016. okt. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%
Magyarország nem a nyugati világ legelmaradottabb országa. Nem nyugati ország. Sem földrajzilag, sem más tekintetben.
2016. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
94%

#18


"Nincs gyermekem és nem is lesz. Nem szándékozom tovább örökíteni a selejtes génjeimet..."


Elég rossz neked.

Ne is örökítsd tovább.

Sőt én föl is kötném magam a helyedbe, ha ilyen sz.r alak lennék.

Még jó, hogy a magyarok nem ilyenek.

2016. okt. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!