Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy az ELMŰ...

Elképzelhető, hogy az ELMŰ újra Magyar állami tulajdonú lesz 50% felett?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár úgy lenne.


Az állam visszavenné ezt is a külföldi tulajdonosoktól akiknek még az MSZP bagóért eladta és újra magyar lenne mint régen.


Az ÉMÁSZ-t már sikerült visszavenni a németektől.

2016. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülnék neki, mert onnantól tudtommal állami szférának minősül, úgy mint a vasút (máv csoport) a 65%-kával.

Tapasztalatból mondom, egyébként, hogy az állami szféra az stabilabb is meg arányaiba az elvégzett munkához képest jobban fizet.

Sajnos ez a f sszopó banda annó apám kedvenc munkahelyét a mozgóposta részleget is haza b szta. Igen 2003-ba 100E forintal ment át a vasúthoz 75 ezerért. Egyik mérnöktanáromat megkérdeztem, ő meg akkor keresett 120E-t. Jó öregem 4 műszakba volt, de azt meg szeretem én is.

2016. okt. 7. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Műszaki volt a postánál is meg a vasútnál is.
2016. okt. 7. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az ÉMÁSZ-t már sikerült visszavenni a németektől."


Azt, bocs, nem.

2016. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja de a kormány se tejelt tudtommal a megegyezés szerint.
2016. nov. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!