Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kihez kell fordulni, ha...

Kihez kell fordulni, ha bérkommentelő akarok lenni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy aki jobboldali nézeteket vall, az fideszista így, bérkommentelő úgy... Hamár úgyis jobboldali nézeteket vallok, és ahogy nézem, elég elterjedt munka ez a "bérkommentelés", hol lehet rá jelentkezni?
2016. okt. 8. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lázár Jánosnál, amikor fogadóórája van.
2016. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen, ha jobboldali akkor a Fideszhez, ha kormányellenes és inkább baloldali, akkor valamelyik soros által pénzelt alapítványhoz.
2016. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel ez kölcsönösen megy, mind a két oldal egymásra mutogat.
2016. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gotland ***** válasza:
100%
Általában rendőröket, közszolgákat szoktak erre alkalmazni. - és ez most nem szarkazmus, rendőr ismerősöm is mesélte, hogy van olyan kollégája, aki ezzel foglalkozik. Jó fizetés kiegészítésnek.
2016. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megvannak a helyek, legjobban akkor jársz, ha mindkettőre jelentkezel.
2016. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én idõs nyugdíjas nõ vagyok én beérem annyival ha Gyurcsány körbecsókol egy rendezvényen.
2016. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hmmm... és milyen a fizetés?
2016. okt. 8. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok *_*. Szokásos bérkommentelők most miért nem jelentek meg ezen a topicon? Nem szeretnének konkurenciát? :D
2016. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a munkát inkognitóban végzik, és gondolom bármelyik politikai párthoz fordulhatsz, akinek pénzt ér, ha az ő álláspontját véded.
2016. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Gotland nevű felhasználó válasza:


Általában rendőröket, közszolgákat szoktak erre alkalmazni. - és ez most nem szarkazmus, rendőr ismerősöm is mesélte, hogy van olyan kollégája, aki ezzel foglalkozik. Jó fizetés kiegészítésnek."


hát Gotland neked az ismerősi körödben az összes korrupciófajtára van példa, akkor szerintem nem miattunk szar az ország, hanem miattad meg a ismerősi köröd miatt

2016. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!