Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál ahhoz, ha egy...

Mit szólnál ahhoz, ha egy tömeggyilkos bemenne a Parlamentbe, és lelőné az összes becsületes politikusunkat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 13:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

én is a sok paraszt vagyok! Akkor ki kéne egészíteni a kérdést a politikusok családjára is kiterjedően??? :D:D:D


Egyébként pusztuljon a férgese!! Görény politikus hazamegy és az esti vacsinál elujságolja:


- politikus férj:- ma elfogadtattunk egy újabb megszorítást, de ne félj ez minket nem érint, ettől még Tenerife vár minket, meg az új ház meg az új autók. Ne félj drága semmiben sem szenvedünk hiányt.


- poltikus feleség:- jaj drága ma vettem egy louis vuitton bankkártya tartó táskát 250.000-ért, de asszem majd megveszem a készpénz tartó táskát is.


- politikus gyerek:- jááj fáter bázz. s500 asomat le kéne cserélni, s600-asra, mert az s500-ason már csak 85%os a nyárigumi. Jááj a fászom kivan he!! Ja meg zsarold már meg a iskolát: basznak megadni a 2 matekbóóó! egyébként elintézhetnéd máá a DT rendszámot mert unom már minden reggel köcsög rendőröknek kifizetni a 200.000 kp-t mert nincs jogsim. four seasons-ban már alig bírok reggelizni... pic.ába fátter, csinálhatnál már valami hasznosat is!!


Egyébként van itt valaki, aki még nem látott 10milla fölött pöpec verdában max 20 éves kis takonyokat??


Pusztuljon a férgese a családjával együtt..

2010. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
50%
Csak a kölyköd nehogy politikus legyen paraszt.
2010. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Attól ne félj te szerencsétlen!! Én embert nevelek a fiamból nem politikust!! Te melyik féreg politikus almából származol???????
2010. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Egyikéből sem. Én szimplán ember vagyok, nem majom.
2010. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
34%

Te ember? Milyen ember? Ősember?


:D:D:D


Te szerencsétlen......Találj ki valami jobbat.....:D:D:D

2010. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Azért, mert a világ kegyetlen veled, neked még nem kell kegyetlennek lenned a világgal. Arról nem is beszélve, hogy az irigységnél, csak az önteltség rosszabb, és a dögöljön meg a szomszéd tehene is felfogás nem vezet semmi jóra. Az helyett, hogy irigykedsz és gyűlölködsz foglalkozz inkább a saját életeddel, teremtsd meg magadnak, amit meg akartál teremteni, amit elterveztél, mert különben azt veszed észre, hogy 70 éves vagy, egy kis lyukon kívül nincs semmid, magányos vagy és nincs, aki rád nyissa az ajtót.
2010. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%

Hát te beteg vagy:D:D

Magyarul ez a sok-sok földi jó csak a politikusoknak jár?


Tudod cimbora - ÉS EZT JÓL TANULD MEG-

: Becsületes élni nehéz, de jó!!


Nehogy már egy ilyen politikus lelenc ossza már az észt!! Húzzál a pics.ba legózni.


Látom szíven vágott a kis párbeszéd? Csak nem ismerős volt:D:D:D


Egyébként van családom, autóm, otthonom, tisztességes munkám és figyelj ba.zkikám! Mert ez a lényeg!!!! Az autóm a saját ( azaz általam becsületes munkával keresett) pénzből vettem. A lakásomat szintúgy. A családom boldog és egészséges. Mit akarhatnék még?? Jaaaaaaaaaaa! Megvan!! A politikusokat egytől egyig pic.ánrugni.


Egyébként szívesen kifejtem a számodra ismeretlen szavakat, mint becsületes, mint munka, de ha valami még ami nem tiszta, akkor kérdezz bátran!


:D:D:D

2010. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem, nem vágott szíven, mivel nem vagyok politikus, sőt egy politikus ismerősöm sincsen. Én szimplán emberséget gyakorlok, ami távol áll tőled.
2010. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Úgy! Ezzazzzz öcsém add az ívet!!!! Mit véded ezt a rengeteg férget? Lófa.zt se tettek és nem is fognak.


Mondhatsz bármit, de nem tűnt fel, hogy igencsak egyedül vagy a nézőpontoddal? Mondjuk nekem nem fáj az emberséged, de én tuti embert faragnék az összes politikusból!!!


Jó éles baltával....

2010. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az irigység undorító dolog. Ergo te undorító vagy. És nem érdekel, hogy egyedül vagyok ezzel a nézőponttal, nagyon nem érdekel. Én aztán tudom gondtalanul élvezni az életet, a nélkül, hogy azt nézném, miért a másiknak több vagyona, mint nekem.
2010. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!