Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sajnáljuk azt a népszaba...

Miért sajnáljuk azt a népszabadságot, aki anno a teller levelet hamisította?

Figyelt kérdés
Amikor azt próbálták meg elhitetni az emberekkel, hogy a frissen elhunyt Teller Ede gyűlölte az Orbán kormányt. Aztán meg kiderült, hogy Teller Ede még fideszes is volt.
2016. okt. 9. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
#7:Én meg azt nem értem,hogy ha te jössz az egyik oldal hibáival,más "mellé teszi" a másik oldal hibáit.Szerintem,ez így korrekt,még ha nem is tetszik.
2016. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
...mellé teszi a másik oldal hibáit,azal mi a gond?
2016. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
mi a baj azzal, hogy mellébeszél? ráadásul úgy, hogy a másik oldalt úgy gyűlöli legszívesebben végigakasztaná a körúton, de a sajátjai "követhetnek el hibákat:)"
2016. okt. 9. 22:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudod, a nem a 'mincszázalékhívő lennél, még hinnék is neked, hogy pártatlan vagy. De miután a jobbos hírhamisításoknak, népszavazási kamunak, meg választási csalásoknak még örülsz is, nem gyengén vagy kétszínű :-(
2016. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13:Szerintem nem beszél mellé.Te a baloldal hibáit sorolod,ő meg a jobboldalét.Egy-egy.
2016. okt. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem hamisítottak Teller levelet.

[link]

2016. okt. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%

#15


Csak tudod ez nem így működik.


Szó nem volt a kérdésben Rogán helikopteréről, meg a gázszerelő birtokairól, meg nem tudom még miről....


A kérdés az, hogy miért sajnálod az újságot. Erre nem az a válasz, hogy Rogán meg helikopterezett.


Fel tudsz hozni bármilyen érvet az újság megszűnése ellen?

Ha igen tedd azt és ne helikopterezz.


Tudod a bíróságon amikor fölolvassák a vádat ellenem, arra nem az a válasz, hogy elkezdem mocskolni a bírót.

2016. okt. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%

#15


Csak tudod ez nem így működik.


Szó nem volt a kérdésben Rogán helikopteréről, meg a gázszerelő birtokairól, meg nem tudom még miről....


A kérdés az, hogy miért sajnálod az újságot. Erre nem az a válasz, hogy Rogán meg helikopterezett.


Fel tudsz hozni bármilyen érvet az újság megszűnése ellen?

Ha igen tedd azt és ne helikopterezz.


Persze tudom én, hogy ha elfogynak az észérvek akkor jó libsi módszer szerint jöhet a sárdobálás, csak végre észrevehetnétek már, hogy ez így értelmetlen...

2016. okt. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
A Teller levél nem a Népszabadság tudatos hamisítása volt! Tipikus Fidesz ferdítés. A kérdező biztos Habonytól kapja a jótanácsokat :D
2016. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!