Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi volt a sajtószabadság?

Ennyi volt a sajtószabadság?

Figyelt kérdés

Már csak ezeken az oldalakon tudok folyamatos kormányellenes uszítást olvasni.:


index.hu

444.hu

kolozsvaros.hu

valasz.hu

atlatszo.hu

hvg.hu

24.hu

ténytár.hu

magyarnarancs

RTL klub

ATV

Klubrádió

Hetek

168 óra

alfahír

kuruc.info

barrikád


Meg pár száz facebook oldalon. Meg itt.

Hol van a szólásszabadság, a véleményszabadság? Tiszta diktatúra!



2016. okt. 11. 01:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Majd sorra kerülnek azok is, ha így haladunk.
2016. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

#1 "Majd sorra kerülnek azok is, ha így haladunk."


Hát igaz... Ha jó ballibek "nem veszik a lapot" és nem veszik a lapot, akkor azok be fognak csődölni...


Azért... Őszintén... azért, mert nem érdekli a balliberális társaságot, hogy mit ír Népszabadság, Orbánt tenni felelőssé az elég bátor dolog.


Most mind ott sírja tele a zsebkendőjét, hogy apokalipszis, nemzethalál, oda a Népszabadság, de nem vett volna időnként egy példányt, pedig tudta, hogy veszteséges...


Jó-jó... a jó szocik még arra emlékeznek hogy ezeket az újságokat az állam tartotta el...

De szólni kellene nekik, hogy változnak az idők !

2016. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
#2:Azért ez így,nem stimmel,mert ha az eladott példányszámokon múlna a dolog,akkor a Népszabadság,nagyjából utolsóként szűnne meg.Már legalábbis a politikai napilapok közül.
2016. okt. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem azzal van a baj hogy megszűnik egy újság, hanem azzal hogy olyanok nem szűnnek meg amik teljesen életképtelenek, de mivel kiszolgálják a hatalmat ezért kapnak egy kis közpénzt.

Lehet ezen poénkondi, de pár éve még "független" volt a tv2 és az origo is, ma pedig nem nagyon hallani tőlük a fideszes ügyekről. Több millió embert ér el csak ez a 2 médium. És ez folytatódni fog, hiszen a médiakontroll alapja egy illiberális országnak.


Én csak azt nem értem hogy ennek miért szurkolnak az emberek, mégis miért jó nekem az átlag állampolgárnak hogy ősi komcsi módra korlátozni akarják a sajtót.


01:15 neked pedig gratulálok hogy ezt a két mondatot le tudtad írni egymás után:

"Ha jó ballibek "nem veszik a lapot" és nem veszik a lapot, akkor azok be fognak csődölni... "

"Jó-jó... a jó szocik még arra emlékeznek hogy ezeket az újságokat az állam tartotta el... "

Kicsit sem érzed ellentmondásosnak?

2016. okt. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Bravo.
2016. okt. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Hát ki vesz ma még nyomtatott sajtót?

50fölöttiek,nyugdíjasok. A fiatalok neteznek inkább,már ha egyáltalán érdekli őket az efféle info.

Ez egy világtrend.én sem vettem már újságot vagy 5 éve.

Minden nap hozzá jutok ingyen a TZ illetve a süddeutche zeitung nevű német újságokhoz.Pontosabban pár napos késéssel.alátétnek használom őket kaja közben,meg a tabletemet takarom velük.Erre jók az ilyen cenzúrázott xar lapok.

2016. okt. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Büdös kapitalisták.
2016. okt. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Soha nem vettem népszabadságot, mert jobboldali érzelmű vagyok. Ha veszteséges volt az újság, akkor előbb utóbb erre a sorsra kellett jutnia. Ha Orbán közeli körök vették meg abban nem találok semmi kivetnivalót. Törvény nem tiltja. Miért nem baloldali kötődésű befektetőnek adták el? Az MSZP huszon pár év alatt elherdálta a hatalmas MSZMP pártvagyont. Vagy nem tudtak normálisan gazdálkodni vele, vagy ellopták.

A jobboldal 1990-ben úgy indult hogy semmilyen média nem támogatta őket, néhány újságon kívül. Most fordult a kocka...

Elég zavaros amúgy ez az egész ügy, de ha mégis valóban az ellenzéki kritika elhallgattatása volt a cél, akkor az elég nagy baj!

2016. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Itt nem szokól kormányellenes uszításokat olvasni ? :Xd
2016. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%
A Népszabadság csak magára vethet. Minden oldalon mocskos imperialista uszítás, a rothadó nyugat szócsöve volt ez a lap. Egyértelmű, hogy sem a szerkesztők, sem az újságírók nem szerették a mi nagy, bölcs vezérünket.
2016. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!