Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tekintve, hogy számomra...

Tekintve, hogy számomra nagyon fontos az Európai Unió,2018-ban melyik pártra érdemes szavaznom? 23F

Figyelt kérdés

Politikai értékrendem a következő: Számomra nagyon fontos az Európai Unió, boldog és büszke vagyok arra, Európa az Otthonom. Boldog vagyok, hogy Magyarországon élek, boldog vagyok, hogy Magyar vagyok, de ugyanakkor, nagyon fontos számomra a kontinensem is.


Még sohasem szavaztam semmiféle ügyben, 2018-ban viszont szeretnék elmenni szavazni. Mindenképpen olyan pártra szeretnék szavazni, akiknek nagyon fontos az Európa Unió.


Utánanéztem a különféle pártok programjainak, úgy vettem észre, a Modern Magyarország Mozgalom teljes mértékben támogatja az én értékrendem. Kérdésem, hogy melyik pártot javasoljátok nekem és miért?


2016. okt. 12. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A baloldali összefogásra.
2016. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!