Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják Orbánra hogy törpe?

Miért mondják Orbánra hogy törpe?

Figyelt kérdés

Az átlagnál magasabb, de igaz hogy egy Obamahoz képest alacsony.


A guardian szerint 174 cm. Engem már irritál, hogy sokan azzal poénkodnak, h milyen alacsony valaki. Illetve nem azon múlik, hogy ki hogy kormányoz. Én bírom Orbánt, de a sok negatív ember lassan kiakaszt.


[link]



2016. okt. 15. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Orbán nincs 174 centi, bőven 170 alatt van. Bár biztos hord jó sok magasító betétet meg vastag talpú cipőt, hogy magasabbnak tűnjön.
2016. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert meghízott és így alacsonyabbnak néz ki mint előtte, Olyan mint egy túlsúlyos kertitörpe.
2016. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem kertitörpés. És a kinézet meg nem számít, nem oszt nem szoroz. A viselkedését kell nézni valakinek. Kinézetre nekem sem ellenszenves (nem minthogyha ez bármit is számítana), az más kérdés, hogy mennyire jellemes. Ettől függetlenül én sem szoktam szidni, magamban gyűjtöm a tapasztalatokat, mind Orbánról, mint az őt gyűlölőkről, és így alkotok véleményt. Szidják, hogy az emberek mennyire birkák, hogy hisznek neki, de az is tény, hogyha mindent elhinnék az ellenzéknek, akkor én is birka lennék.
2016. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
mert a gazdaságpolitikához hülyék, a jómodorhoz műveletlenek így hát ennyire futja nekik
2016. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Mitől lenne már 174 az a törpeuszkár?
2016. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
S még egyszer a parlamentbe Vonát fikázta hogy konditerembe jár !. Elhízott. Persze nem ez a baj vele. Én is 170 körül vagyok. És nem szeretem ha valakit a növése miatt fikáznak. Amúgy meg 170 felett szerintem már nem törpe senki.. De lehet ha csak magam miatt mondom ezt.
2016. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2016. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a farkára értik.
2016. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Amit az első mondott, eszembe jutottak a leghírhedtebb vezetők, mint pl. Sztálin. A róla készült fotókat sokszor meghamisították, hogy magasabbnak tűnjön a többi vezető mellett.


Lehet, hogy Orbánnal is ezt teszik? Vagy ő visel magassarkú cipőket? :D

2016. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%

Én láttam már élőben.

Apám van 170-175 centi között és ő még nála is alacsonyabb volt.

De a magassága még nem határoz meg semmit, nem a miniszterelnök centiméterei fogják meghatározni az ország helyzetét, hanem a munkássága.

Ettől függetlenül csupaszív, rendes embernek tartom,aki szereti a családját, szívén viseli az ország sorsát, igaz mondhatjuk,hogy lehetne jobb is, de sokakkal ő sem tud mit csinálni. Ha nem érdekelné,mi lesz az országgal,már régen csődítette volna ide az összes migránst és már itt is egy kész hadszíntér lenne.

2016. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!