Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy megengedjenek 1 törpe hörit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 10:36
 1/10 anonim válasza:
Azt hogy,gondját viseled és vigyázol rá.Csak aztán tartsd is be!
2010. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hogy egy höri nem höri, minimum 2 kell...
2010. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy van egy csomó mindenkinek,és te is szeretnél egyet.én a szülcsimre kértem úgy hogy apa nem nagyon szereti az állaokat anya meg imádja,és mondtam apának felelősséget válalok iránta,és már itt van több mint 4 hónapja és boldog és énis az vagyok.és elkényeztetem őt és imáddoom*.*
2010. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz. A hörcsögök nem társas állatok, elég egy... ha több van össze is veszhetnek, de nem feltétlen.

A kérdezőnek: Mondd a szüleidnek, hogy egy hörcsög nem egy óriási nagy felelősség. Játszani kell vele, etetni (ebbe a gyümölcs és a mag is beletartozik), itatni (de ezt nem muszály, ha adsz neki elegendő gyümölcsöt) és egy héten egyszer takarítani. Olvass róluk a neten és meséld el a szüleidnek, hogy hogy kell tartani, hogy mennyi kaja kell neki... Tanulj minnél jobban és segíts a szüleidnek otthon!

Sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne társas a höri, akkor nem egymás hegyén hátán lógnának mindig és nem összebújva aludnának. Nem lehet állandóan játszani velük, de akkor is igénylik a társaságot :) (ahol meg egy van, ott elfér 2 is ;))
2010. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor 2 egynemű??
2010. nov. 14. 14:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elég, ha otthon sokat segítek és jól tanulok???
2010. nov. 14. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:

:) kérdezd meg szüleidtől hogy nekik elég e.


Ha én gyerekem lennél vennék neked hörit, mert nem egy nagy szám, és én szeretem az állatokat, de hogy a te szüleid mért nem akarnak, hát biztos van valami okuk rá.


Talán nem ismerik az állatot, azt hiszik sok nyűg van vele, félnek hogy ha megúnod akkor mi lesz a sorsa, akkor majd nekik kell takarítaniuk, etetniük.


Vagy azt hiszik büdös, vagy csak nem tetszik nekik a hörcsög, hát én azt nem tudhatom mért nem vesznek neked..


Szóval ezt kérdezd meg tőlük inkább.


Hogymondjam, nekem pl nagymamám utálta a macskákat kiskoromban, én nagymamámnál laktam és egyszer találtam az utcán egy kis fehér macskát és hazavittem :)

Hát ő pár napig ki akarta dobni, de aztán megszerette és az lett a kedvence. Én mostmár felnőtt vagyok, egyedül lakom, anyám meg pl utálja az állatokat, de van nekem itt kaméleon, csincsilla, gekkó, halak, régebben volt patkány, hörcsögöm is volt, törpe nyuszim is volt, szóval hát nekem volt minden, mert mindig is szerettem volna állatokat, csak sosem engedték.


Persze amikor az első hörcsögöm meghalt 1-2 év után az úgy elég rossz volt.. mert hát nem élnek ezek oly sokáig sajnos.


Lehet hogy a szüleid ezért sem akarják, nem akarják hogy sírjál mikor meghal, vagy mit tudom én hogy mért.


Én anyám kifejezetten fél az állataimtól, mindegyiktől egyébként :) Elég vicces, de tényleg. Szóval pl ha nyáron elmegyek nyaralni, nem tudok rábízni semmilyen állatot, akkor mindig találnom kell vlalaki havert, ismerőst, aki vállalja, és nem nagyon nyaralok az állatok miatt, csak ilyen max egy hétre egész nyáron. Mert hát azokat etetni kell, és nem vihetem magammal őket.

2010. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként gyerekeknél szokott lenni ilyen fellángolás, hogy hú de szeretne valamilyen állatot most azonnal gyorsan, de ha nem kapja meg, akkor egy darabig még vágyik utána, aztán el is felejti.


Szóval lehet hogy egy hét mulva már nem is akarnád annyira azt a hörit. Akkor meg a szüleid minek vegyék meg?


Szóval szerintem ha hosszútávon is akarod, és többször mondogatod szüleidnek, akkor egy idő után csak adnak neked pénzt, hogy vegyél egyet. Én úgy gondolom legalábbis, de hát nem ismerem a szüleidet.

Te ismered őket jobban.

2010. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 nemű együtt, 2 lány, de elvileg 2 fiú jobban megvan együtt. Szerintem mindegy, lényeg, hogy pici koruk óta együtt legyenek, össze legyenek szokva.
2010. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!