Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fújta fel a média, hogy...

Miért fújta fel a média, hogy egy budapesti fürdő medencéjéből kiküldtek egy burkinis nőt?

Figyelt kérdés

[link]


Teljesen érthető, hogy kiküldték.

A fürdőkomplexumoknak vannak szabályai.Egy pizsamában vagy farmernadrágban fürdőző embert ugyanúgy kiküldtek volna, mivel ezek a ruhadarabok nem fürdőben valók.


A burkini másrészt egy negatív szimbólum.Rossz érzést kelt az emberben.



2016. okt. 15. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Csak mert ezzel akadályozták a szabad vallásában. Nekem sem tetszene, ha a törökországi nyaralásomkor rám erőltetnék a burkinit, mert ott meg a bikini nem divat.
2016. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Mikor a nyuggerek beleszarnak a medencébe az nem fújja fel a média. :/
2016. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
1: Miért akadályozták volna már a "szabad vallásában"? Közegészségügyi kategória, ha annyira vallásos, fürödjön otthon.
2016. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
#3 Mert az ő vallásához hozzátartozik, hogy ha fürdőzni megy, akkor burkinit kell viseljen. De ha most ez lenne a legújabb divatőrület, akkor nem bökné senki szemét.
2016. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Ajánlom nézd meg a híradó videóját, tisztánlátás végett...mert még a leírásod is ferdít:

[link]

2016. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

"#3 Mert az ő vallásához hozzátartozik, hogy ha fürdőzni megy, akkor burkinit kell viseljen."


A mi jogrendszerünkhöz meg ez tartozik hozzá.Mikor belépett az állam területére, elfogadta.Innentől kezdve nincs miről beszélni, tipikus retek klubbos műbalhé.

2016. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy híroldalanként van 1-2 cikk erről, nem felfújás.


A pizsama és a farmernadrág anyagában eltérő, ezért jelent problémát, nem mert "nem fürdőben valók". A burkinik viszont ugyanolyan anyagból készülnek mint egy fürdőruha, fürdőzés a célja.


A közegészségügyi indoklás baromság, van egy elavult szabályozás (mint szinte bármire az országban) ami szerint például rövid farmerben be lehetne menni.


A rossz érzés meg... így jártál. Bennem az rosszabb érzést kelt amikor valaki beleszrik/belehugyozik a medencébe.

2016. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%

"De ha most ez lenne a legújabb divatőrület, akkor nem bökné senki szemét."


De ha én mentem volna be farmerban, mert nekem épp olyan kedvem van, akkor leszarta volna az RTL Klub.

Szal...

2016. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

# 4


És akkor, ha az én vallásom szerint kizárólag öltönyben szabad fürdenem, akkor nekem szabad úgy?

2016. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, állítólag voltak mások is akik pólóban voltak, a kutya nem szólt nekik.
2016. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!