Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jön bárki azzal, hogy...

Miért jön bárki azzal, hogy "keresztény Magyarország" meg hogy "a kereszténységet meg kell védeni", miközben a magyarok többségének köze sincs még a keresztény elvekhez sem, nemhogy a valláshoz?

Figyelt kérdés

Akkor mit akarnak védeni rajta?

Bárki szerint tényleg veszélyben lenne a kereszténység, mint vallás?



2016. okt. 15. 22:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%

#19


Az mikor jön, hogy mindenki egy büdös zsidó, aki nem jár rendszeresen templomba?

2016. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert idióták.
2016. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
9%

"Juuuuuuj. Hogy egyem a szívecskédet. Ha szembesülsz azzal ,hogy ez az ország nem-keresztény ,vagy ,hogy az sok embert tényleg mennyire nem érdekel a kereszténység és úgy maga a vallás akkor jön a zsidajozás?


Gratulálok ,egy újabb "értelmes" emberke."


Puszta logika!

Mivel nem vagy keresztény (saját bevallásod szerint), ezért nyilván a karácsonyt sem ünnepled, keresztény ünnep révén. Magyarországon viszonylag elhanyagolható a többi vallás, a zsidót kivéve, tehát valószínűleg zsidó vagy!

2016. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A legböszmébb Feri ***** válasza:
86%

Hetedeik parancsolat: Ne lopj!

És ez a közpénzre is vonatkozik.

2016. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

2as, pffff, 2011ben Magxarországon 0.11% zsidó vallású.... 0.10% a buddhista... ez neked számottevőnek minősül? Pfff nemár

Olyan nehéz elfogadni a tényt, hogy a magyarok nagyrésze maximum karácsonykor "vallásos"? Te is csak ezzel jössz... Dejobb esetben vasárnaponként kereyztény?

Egyébként a karácsonyt Kínában is sokan ünneplik úgy, hogy a kereszténységről alig tudnak..

2016. okt. 16. 10:49
 26/32 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem inkább a vallási fanatikusoktól kellene megvédeni az országot, akik egy kitalált vallás kitalált "istene" nevében irracionális dolgokra képesek, csak azért, hogy a "túlvilágban" elnyerhessék méltó jutalmukat!


Legyen az a vallás keresztény, muszlim, buddhista, szcientológus, zsidó, akármi.


A vallás olyan mint a szexualitás, mindenki művelje ahogy akarja, amíg a négy fal között teszi azt, és nem erőlteti rá másokra a véleményét, addig az ő dolga.

2016. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
87%

#23: Én személy szerint valóban zsidó vagyok. De te mind azokat az embereket zsidóztad le akik 1.) ateisták ,vagy 2.) hisznek egy Teremtőbe ,de bármiféle vallást messziről kerülnek.

És ez egy nagyon korlátozott gondolkodás módra utal.

Európába ,meg úgy az egész földkerekségen pedig (a Vatikánt és egy Görögországhoz tartozó szigetet leszámítva) egyetlen egy "keresztény" ország sincs.

Magyarország (a legtöbb Európai országhoz hasonlóan) csak kulturálisan keresztény ,ami az ünnepekbe és kis részt a népdalokba,népmesékbe és a művészetbe látható.

De amit a pl. a nagy kamu szélsőjobbos/konzervatív "keresztények" csinálnak az még köszönő viszonyba sincs azzal amit Jézus tanított az Újszövetség alapján. Persze ez nem az én dolgom ,de én mindig is elítéltem az álszent embereket (régen egyébként keresztény voltam).

De ,hogy ne adjak okot a zsidajozásra leírom neked Izrael se zsidó vallásilag ,hanem szekuláris (értsd: világi/vallástalan).


Ennyit erről.

2016. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
*De amit pl. a
2016. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 homo ludensz ***** válasza:
77%

Amennyiben tényleg veszélyben lenne itthon a kereszténység azt nem a kormánynak vagy a államnak kellene megvédenie. Azért vannak a szépen öltözött egyházi méltóságok akik ki vannak nevezve egy egyházmegye élére hogy ott a híveket a hit elmélyítésere tanítsák és nem arra hogy kire szavazzanak

mert akkor a hatalom azt meghálálja anyagilag.Személyes példával kellene előjárni az egyház fiaknak s ezzel szemben a keresztény világban kiöltözve s feldíszítve járnak a hívek előtt az egyházi ünnepségeken Jézusnak az az egy ruhája volt és térdi érő aranykereszt se lógott le róla mégis volt mit mondani ezért követték.

2016. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
78%
A Tákolmányban van egy ilyen: "(3)20 Az állam és a vallási közösségek különváltan működnek. A vallási közösségek önállóak." Még a saját szavukat sem tartják be.
2016. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!