Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem ért ezen néhány (...

Mit nem ért ezen néhány ( rossz értelemben véve ) liberális?

Figyelt kérdés

A migránsokkal nem az a baj, hogy jönnek. Minden évben ezrével jönnek ide külföldiek tanulni, dolgozni, az egyetemek tele vannak afrikaiakkal, mindenhol ott vannak a kínaiak, törökök és az arabok ( üzletek, éttermek, ruha boltok, stb ). Ők nem zavarnak. És tudjátok miért nem? Mert dolgozni / tanulni jöttek ide, HIVATALOS PAPÍRRAL. Útlevéllel, személyivel, stb-vel, a határon át, ellenőrzéssel.

Na mármost migránsaink lemondásos alapon ( Aahil Jusuf Szíriából ), papírok nélkül jönnek, ellenállnak a hatósági intézkedéseknek ( pl.: nem adnak ujjlenyomatot ), esetleg tüntetnek / támadnak ( Röszke 2015 szeptembere, de Németországban, Franciaországban és a Skandinávoknál is tüntetettek ), továbbá illegálisan jönnek be ( nem a határátkelőn, hanem "csakúgy" ).

Ha hivatalosan jön, normális életet élni, felőlem jöhet, mindegy hogy háború vagy a rossz élet elől menekül, hogy muszlim vagy buddhista, hogy kínai vagy orosz, stb. De ha valaki nem így jön, az ne várja már el, hogy 1: majd én eltartom őket ( szállásadás, étkeztetés, ruházkodás, stb ), 2: majd én mosolyogva várom, hogy jajj ő szegény háború elől menekül ( meg Törökországból, meg Egyiptomból, meg Tunéziából, de ez már csak részlet kérdés, mint mondtam nem a hovatartozásával van a baj ).


2016. okt. 18. 13:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, tudod mennyit kell várnia eg menekültnek Röszkén a hivatalos belépésre?

6 évet!


Sztem gondold át újra a kérdésedet....

2016. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!