Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyot fogtok röhögni ha a...

Nagyot fogtok röhögni ha a parlament elutasítja a kvóta ügyi alap törvénymódosítást?

Figyelt kérdés

A Jobbik feltételét kétlem hogy a Fidesz fogja teljesíteni, a baloldal kimondta hogy nemmel szavaz. Egyértelmű ebben az esetben az eredmény.


A Fidesz a Jobbikra fog mutogatni, persze az emberek is a Jobbikot fogják hibáztatni, de tök mind1, mert 2018-ban Vona lemond, és mennek úgyis a süllyesztőbe. A Fidesz ugyanannyira hibás lesz, merthogy ők se tették meg amit kellett volna a 2/3-ért a parlamentbe, holott az emberek nagyobb része elutasítja a letelepedési kötvényt is.



Viszont mekkora pofára esés lenne Fideszéknek. 1 éve pattognak fel s alá a kvótával, s megcsinálják a kudarcos népszavazásukat, és végre meginnák a levét. Érvénytelen lett , ezért a parlament kell megszavazza aki nem teszi.


Persze kicsi rá az esély. Valószínűbb hogy a Jobbik nem tartja be az ígéretét. Mert az "Ország fontosabb".



De én emiatt nem nagyon stresszelek, nem hinném hogy bármiféle következménye is lenne ha nem tudnák módosítani az eredményeket.



2016. okt. 20. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
valahogy mindig akad egy-két képviselő, akik "csak benyomtam az igent, azt se tudtam miről szavazunk" vagy "véletlenül a másik gombot nyomtam" uh kétségem sincs afelől, hogy átmegy a módosítás.
2016. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ember. A 2/3-nak az a lényege, hogy azt szavaznak meg amit akarnak...
2016. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 meszike91 ***** válasza:
79%
Nincs már meg a kétharmad. De szerintem van az a pénz amiért valaki majd félrenyom.
2016. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó! miért is lenne nekünk az jó ha az EU a kormány nèlkül dönthetne arról hogy a szomszèdodba beköltözzenek a migránsok?

Az emberek ezt nem akarják, biztos hogy lesznek olyan politikusok is akik nem kormánypártiak és fèlre tudják tenni a pártpolitikát egy nemzeti kèrdèsben.


Ehhez rohadtul nem kell pénz, csak 60 feletti IQ.

2016. okt. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, igen rohadt nagyot fogok röhögni azon hogy ha ideszakad fél Afrika akkor majd az EU 1 tollvonással behoz nekünk 20 ezer Afgán kecskepásztort, meg 30 ezer bantu bokorugrót, akik a nevüket nem tudják leírni és fehér embert is csak álmukban láttak.

Remélem te is jól fogsz szórakozni!

2016. okt. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nincs 2/3, de 2-3 képviselő kell csak hozzá, simán meglesz, van az a pénz...
2016. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha a Fidesz megakarná védeni az országot akkor már a Jobbik javaslatát elfogadta volna az alaptörvénymódisítással.


Jó sok m1-et nézhetsz ha elhiszed hogy Orbán ezzel menti meg az országot.. XD

2016. okt. 21. 10:04
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Én jól fogok szórakozni ha bemegy Magyarországra a sok bevándorló és egyéb. Mivel én már lakok ott.
2016. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
jól fogunk szórakozni, ha elutasításra kerül a módosítás és rögtön hallgathatjuk az eu-s politikusok magyarokat gyalázó kárörvendéseit.
2016. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
7#, 5 éve nincs TV-m. Agyam van hogy minden olyan intézkedés ami a betelepítés ellen van az nekünk jó.
2016. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!