Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma milyen megemlékezésen...

Ma milyen megemlékezésen voltatok 1956 kapcsán?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
kijózanodtam, most meg megyek a kocsmába
2016. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
dolgoztam, nehogy éhen dögöljek.
2016. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt erre időm, a tűzifa nem fog felhasadni magától és besétálni a helyére ha nem segítek neki.
2016. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Semmilyenen.


Sajnos az ilyen fajta megemlékezéseket és nemzeti ünnepeket aktuálpolitikai mocsárba fullasztják a pártok.

2016. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megemlékeztem hogy mennem kell dolgozni
2016. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tegnapi túlórát pihentem ki otthoni punnyadással, és készültem a holnapi hétfőre.
2016. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem otthon elek , viszont egy jo partyn voltam. Van egy baratunk akinek tegnap lett 13 eves a weimari vizsla kutyusa ami emberi eletben 91 evet jelent.

szoval ot unnepeltuk remek hangulatban , kapott igazi kutyatortat csinaltunk rengeteg fenykepet rola , jo kis nap volt. Ha Mo on elnek akkor se mentem volna sehova nem erdekel az ilyen felhajtas.

2016. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!