Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem paradox helyzet ez egy...

Nem paradox helyzet ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Október 23.-án azokról emlékezünk meg, akik szembe mertek szállni azok ellen, akik elnyomták ôket, és korlátozták ôket a véleménynyilvánítási jogaikba (és sok egyébben is). Gondolom hallottátok Németh Szilárd nyilatkozatát, meg láttatok habzó szájú vérengzô fideszes nyuggereket akik nekimentek a fütyülô tüntetôknek. Nyilván ezek a vérengzô pincsik nem lesznek felelôsségre vonva, hiszen csak a Miniszterelnök Urat védték a veszedelmes és erôszakos módon fütyülô vérebek elôl (?).

Nem illik egy állami ünnepséget megzavarni? Az ünnepségnek nevezhetô, amikor valaki okt. 23.-án (!) is migránsokról, határvédelemrôl, meg gonoszeurópaiunióró beszél? Nem gondoljátok, Kedves Fideszesek, hogy Orbán átbāssza a fejeteket, mint szart a palánkon? Hogy az ilyen szövegeléseivel próbálja elsikálni azt a rengeteg lopást meg bûnt, amit elkövevetett a hazája ellen? Mert, amit a Fidesz csinál, az a hazaárulás, nem az erôszakmentes tüntetés. Egyébként meg kordonbontó Orbán tojással dobáltatta az ellenfeleit, amikor nem ô volt hatalmon. Minden állami ünnepséget megzavartatott, és nem holmi puhány füttyögéssel, hanem erôszakra való felbujtással.

Nincs egy érv se Vitkor mellett. Nem érzitek picit sem, hogy nincs igazatok?



#kommunista #náci #liberalizmus #fasizmus #gyûlöljünkmindenkit
2016. okt. 23. 21:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Jogaikban*
2016. okt. 23. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a videót nézd meg, rezsiSzilárdunk szerint gondolom ezzel semmi baj nincs...

[link]

2016. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Voltak érdekességek, ma megnéztem az rtl klub és az M1 híradóját is. Előbbiben gyakran mutatták a tér szélén fütyülő ellentüntetőket, majd ugyanazokat az ellentüntetőket a himnusz bejátszása alatt illendően azt énekelni. Az M1-en azzal kezdődött a hír, hogy az ellentüntetők kifütyülték a himnuszt...
2016. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Gondolhattam volna, hogy fideszesek nem nagyon fognak írogatni olyan kérdéshez, ahol érvelni is kell.
2016. okt. 23. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én teljesen egyetértek veled, és sajnálom is azokat akik szívesebben vettek volna részt egy olyan megemlékezésen amely propaganda és tüntetés mentes!
2016. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért, szoktak itt érvelni? Kijelenteni szoktak.
2016. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem most volt ez se. Nem értem miért érdekes kiemelni. Viszont én is hülyét kaptam volna egy hülye sípszótól, ami bántja a fülem. Lehet pont ez volt a cél, hogy mindenkit idegesítsünk, de abban sincs logika. Romániába hasonlóért a rendőrök vertek volna meg azért, mert sípot fújod.
2017. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!