Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányon kívül ki akarja,...

A kormányon kívül ki akarja, hogy Magyarországon olimpia legyen? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Akarjátok, hogy Magyarország rendezzen olimpiát?

2016. okt. 24. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
23%
Én akarom. Egy sikeres és jól megszervezett olimpia elismerést hozhat nekünk és talán némi gazdasági fellendülést is.
2016. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
88%

Az építő vállalatok és azok akik ebből profitálhatnak.


Én nem akarom, szerintem nincs erre most lehetőségünk. Az ország nincs ebben a helyzetben hogy megengedje ezt magának! És Budapesten már lassan 3 éve nem tudnak a metró felújításról megállapodni, és ezt is hitelből csinálják. Akkor most őszintén, egy Olimpiát hogy akarnak ha ez sem megy????

2016. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
83%
Csak az nem akarja akinek nem jutna az elmutyizott pénzekből.
2016. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
85%
Most olvasom hogy a Rioi olimpia csak tízmilliárd dollár veszteséggel zárult. Szerintem ha itt olimpia lesz mi is számolhatunk kb ennyi veszteséggel. Szerintem egy olimpia rendezése halott történet ma Magyarországon.
2016. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
22%
A magyar sportolók, akik vègre hazai pályàn ünnepelhetnènek sikert! Az oimpia mindenkinek jó, az orszàg èrdeke. A balosokat is csak azèrt zavarja, mert nem az övèk az ötlet.
2016. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

És az nem lenne gond, ha a csőd szélére taszítaná az országot?

Csak nézzük meg Riót. Düledező, félkész lakhely a sportolóknak, olimpiai falu címszóval

Nem tiszta víz, az úszóknak ajánlják, hogy csukott szájjal ússzanak

Sportolókat raboltak ki

A nép tüntetett, randalírozott az olimpia szervezése ellen (vagyis a nép nem akarta, csak a helyi vezetés)

Több milliárdos veszteség egy amúgy sem túl gazdag országban


Kell ez nekünk? Persze, nagy élmény lenne a sportolóknak, de közben az ország csődbe menne... pláne ismerve a politikusok pénzkezelési technikáját..

2016. okt. 24. 12:20
 7/66 anonim ***** válasza:
82%
Az olimpia lenne az utolsó szalmaszál, ami ezt a rothadófélben levő országot a teljes társadalmi összeomlásba sodorná.
2016. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
13%

2024-ig van idő helyre hozni mindent.... A Sok sírástól nem javul meg semmi.


Ti mit tesztek a hazátok helyzetének javításán?

2016. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
76%
ha közösen tartanánk egy másik országgal, akkor is beleroppana a gazdaság. Persze pár kormányközeli építőipari fejes bebiztosítaná az unokák jólétét is, csak az átlagpolgár nyögné az árát.
2016. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
17%
Jaj, tüntettek Rioban az olimpia ellen? Es? Mindig lesznek ellenzők, akiknek soha semmi nem jò. Egy tüntetès, ellenkezès nem a vilàg vège, attòl lesz még olimpia.
2016. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!