Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Kossuth...

Mi a véleményetek a Kossuth téri verekedésekről?

Figyelt kérdés
Az október 23-i ünnepségen eléggé elszabadultak az indulatok a hallgatóság és a tüntetők között. Itt egy videó: [link]

2016. okt. 24. 21:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Megszokott dolog
2016. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
szomorú
2016. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

Mit képzőnek ezek e a füttyüsizéke hogy megzavarják a Miniszter Elnök Úr csodálatos ünnepi beszédét?!!!

Mit?!!!

2016. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%
Nyugodtan lehet tüntetni, de nem egy ünnepi megemlékezésen. A miniszter elnök úrnak pedig a megemlékezésen nem a saját politikáját kéne nyomatni, hanem beszélni 56-ról. Egyik se volt helyes, egyik se volt odaillő
2016. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%

#5


Miért nem írtad nagybetűvel a Miniszter Elnök Urat, te lipsi?

2016. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%
25 éve eddig még mindig megverték a provokálókat, nem is értem, hogy most mire számitottak...
2016. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Egy fidesz összejövetelen fütyüljön, aki akar, de egy állami megemlékezésen? Szégyen, hogy egyesekben mennyire nincsen tisztelet semmi iránt. Nem a miniszerelnököt kell tisztelni, hanem az államot - egy állami ünnepségen. Verekedni sem szép dolog, de aki a fülembe fütyül, mikor én odafigyelnék, azt lehet én is megsuhintom.
2016. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

7- azért megverésnek nem nevezném a járókerettel való lökdösôdést, mondjuk egy vígjátékban elmenne... Azt gondolom elfelejtetted, hogy kordonbontó-orbán tojással dobáltatott, autókat gyújtogattatott, garázdaságra bujtott fel embereket.

Juhász Péterék meg ki is emelték, hogy ne provokáljanak a tüntetôk, ne legyenek agresszívak, mert nem arról szól. Ez a különbség.

Bár én bánom egy kicsit, ha rajtam múlna, akkor nem puhány fütyülgetés lenne, hanem kôkemény forradalom felelôsségre vonással és méltó büntetésekkel.

2016. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
#8: Majd akkor beszéljünk állami megemlékezésről mikor beengednek mindenkit a térre! Mert voltak akiket nem engedtek be, és csodálkozol hogy fütyültek? Konkrétan amúgy is Viktor és a Lengyel haverja tartott beszédet....
2016. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Provokátorok voltak, balhézni mentek oda. És még jól megúszták, nem úgy, mint 2006-ban. Biztos azt remélték, hogy majd az ő szemük is ki lesz lőve vagy valami, de egy rendes verésre sem méltóak. Csak arra, hogy néhány öregember meglökdösse őket. Amilyen nyámnyila, csenevész emberi lények, gondolom két bordatörés alatt egyik sem úszta meg. Most majd lóghatnak tovább a szociális hálón.
2016. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!