Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális értelmiség mikor...

A liberális értelmiség mikor fogja elítélni a Kossuth-téren Magyar Időket égető tüntetőket?

Figyelt kérdés

Öt éve még büntették volna azokat, akik könyvet vagy újságot égetnek:

https://www.youtube.com/watch?v=BM2lL1rMXk0


2016. okt. 10. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Parancsolj, mar tegnap megtortent:


[link]


"Sajnálom, hogy a szombat esti tüntetésen a Magyar Idők példányait égették. Demokraták ne égessenek újságokat és könyveket. Nem azért, mintha a politikai ellenfél nem lenne ellenfél, hanem azért, mert a demokrácia előföltételeihez a demokrácia ellenségeinek a szólásszabadsága is hozzátartozik. Ez közhely, de helyes és igaz közhely."

2016. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
TGM inkább szélsőbalos mint liberális...
2016. okt. 10. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

És, akkor mi van, ha elégetik a kormánypárti lapokat?

Nem nyilváníthatják ki véleményüket, amiért ez a Magyar Idők nevű szennylap tele van Viktort fényező, éltető leírásokkal, migránsozással, terrorizmussal és "szárnyaló gazdasággal", tele ferdítésekkel, hazugságokkal?

AGYMOSÁS AZ EGÉSZ!

2016. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

# 2/3 Időpont ma 16:19


Ilyenkor bezzeg van különbség köztük? :-D


Mellesleg - bár ez neked úgy sem tetszik - szinte mindenki elítélte. Annak ellenére, hogy a FideszIdők sem könyvnek sem újságnak nem lehet minősíteni.

2016. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, miért kellett lepontozni a kommentem, amikor ki merem mondani, ami a véleményem!

Talán nem igaz, hogy a 888.hu, Magyar Idők és hasonló lapok csak az agymosást folytatják?

2016. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le semmit...
2016. okt. 10. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Csak.


Egyébként ki jelentették sokan hogy mennyire tartják ezt intelligens viselkedésnek nem tudom mi bajod

2016. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én nem pontoztam le semmit..."


Nem rád gondoltam, nyugi!

2016. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem ezt minden jóérzésű ember elítéli, akár jobb-, akár balmenetes. Ez már nem politikai véleménynyilvánítás, hanem egyszerűen gusztustalanság.

Én liberálisnak tartom magam, de a hasonló megnyilvánulásokkal nem tudok egyetérteni. A tiltakozásnak, demonstrációnak vannak ennél elfogadottabb formái is.

2016. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!