Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyesek szerint most...

Ha egyesek szerint most annyira jó, akkor 2010 előtt miért nem volt jó, ha akkor is olyan volt, mint most?

Figyelt kérdés

Nekem semmi nem változott.

Minden pont olyan.


2016. okt. 25. 10:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
De milyen munkát ember? a másik hogy ezt te úgy mondod mintha ez egy nagy jótétemény lenne, azért ne felejtsd el hogy a nemkevés profit reményében adnak munkát ezek a vállalkozók, sok esetben nem elégszenek meg az ingyen kapott pénzekkel a mutyikból befolyó milliárdokkal, még kizsigerelik a dolgozóikat is, én a helyedbe nemlennék rájuk ilyen büszke.
2016. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11:48 nak írtam a fentit.
2016. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
29%

"Akkor gondolom a Római Birodalom rabszolgatartói is tök"


Kérlek ne.Inkább hallgass, ha észérvekkel nem tudsz jönni.

A másiknak ugyan ezt üzenem, úgy csináltok, mintha Feriéknél nem lett volna ilyen.

2016. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
még mindig ennyi érvetek van hogy Feriéknél mivolt? már hatéve nem Feri kormányoz barátom ha nemvetted volna észre.
2016. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

Jó, én befejeztem, mert ez egyre nagyobb röhej:D

Római rabszolgatartókról eshet szó, ami még az ősrobbanás előtt történt, de Ferivel nem lehet példálózni. :D

2016. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg röhej amit te itt előadtál.
2016. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
(Te holdolgozol? orbán testőrségébe.) Nem kell Orbán testőrségében dolgozni akinek pl 3 gyereke van az szinte a bruttó fizetését viszi haza. És igen is százszor többet ér mint a családi pótlék ami nem ösztönöz munkára. De neked gondolom a családi adó se tetszik.
2016. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
33%

a gazdag gazdagabb lett, a szegény szegényebb

egyszerűség:

egykulcsos SZJA. Egyszerű emberként örül a nép egy része, a jobban jeresők mert de jót tett vele vitya (bruttó 300-ból azelőtt hazavitt 200-at, most meg 260-at, tehát 40 ezer plusz)

A csókosoknak a zsebén látszik igazán. Tételezzünk fel jót. És a bruttó 1 millás fizujából azelőtt hazavitt szűk 700 ezret, most az egykulcsos adóval meg 840 ezret. Dicsak, itt már nem 40 ezer a különbség. No meg aki mégtöbbet keres.

sose arra megy egyik hatalom se, hogy a népnek legyen jó, max ezt kommunikálják, ez a látszat, és ha valamelyik ezt jól adja elő, akkor a nép bekajálja.

Most a legundorítóbb a haverok tömése mellett, hogy kidobnak valamit a nép elé csámcsogni, és amíg a nép nem figyel, addig a háttérben csinálnak valami mocsok nagy disznóságot (konkrétan eladták az országot a ruszkiknak, amíg a nép a netadó ötletén csámcsogott, és vonult utcára).

Belesz@rnak mindenbe, ami addig működött, mert mindenbe bele akarnak pofázni, de semmihez se értenek igazán.

2016. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

lemaradt, 20-as vagyok.

Ha értenének valamihez, akkor lenne valami jó szakmájuk, és nem kellene a népen élősködni, lopni, megvezetni embereket ahhoz, hogy jól éljenek.

De mivel mindenhez hülyék, csak pofáznak (ehhez elismerem ért Vitya, mert szépen meg tudja etetni a néppel a marhaságait, persze azokkal, akik nem látnak át rajta és a törekvésein)

2016. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

12:17! Nemlenne ezzel semmi baj ha nem másoktól venné el orbán ezt a pénzt amit te a gyerekeid után kapsz hanem a gazdaság felpörgetésével elért eredményekből finanszírozná.


Sajnos orbán sohasem tudott jólétet teremteni csak azt tudta mindig hogy az egyik néprétegtől elvett és ezt odaadta a másik néprétegnek, most is ezt csinálja, az átlagembereket szípojozza ki azért hogy a haveroknak a gazdagoknak legyen mit osztogatni a kisember meg dolgozzon orvérzésig hogy megéljen.

2016. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!