Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondja itt mindenki,...

Miért mondja itt mindenki, hogy Magyarország Uganda meg Etiópia szintjén van?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%

Mert még nem jártak Ugandában.

És valószinűleg Etiópiában sem.

2016. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 partizana ***** válasza:
47%
Mert túloznak. De annyiban igazuk van, hogy teljesen leszakadunk ilyen vezetéssel..Lehet, hogy túlzás, de ettől még tény, hogy ahelyett, hogy fejlődnénk csak nő a korrupció, és a keleti blokk legfejlettebb országából ma már csak ketten vannak mögöttünk és akármilyen fájdalmas is Románia rohamosan jön felénk, az egyetlen szerencsénk velük szembe, hogy 20x mélyebbről indultak mint mi..
2016. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Nincs még azon a szinten. De az a szörnyű (szerintem legalábbis), hogy sokan már ahhoz hasonlítják az országot olyan értelemben, hogy láss csodát, hozzájuk képest még mindig jók vagyunk. És egyesek le is harapják a fejemet, amikor Európához hasonlítom Magyarországot, mondván, hogy hát jó nem ahhoz kell hasonlítani... akkor mégis mihez? Egy Európa közepén lévő országot miért kéne egy Szahara sivatagbeli országhoz hasonlítani, és véletlenül sem Európához? Azért ez minden esetre megdöbbentő tud lenni, hogy sokan csak azt nézik, hogy nem mi vagyunk a világ legeslegalja, azt meg nem hol is van a helyünk és hol is tarthatnánk valójában.
2016. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%

Miért mondja mindenki? Ki mindenki?

Én sokkal inkább azt szoktam hallani a nagy fideszesektől, hogy mennyire tökéletes itt minden, mert fejlettebbek vagyunk ezeknél az országoknál. :D

2016. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
ember nézz már körbe! te vak vagy? már az összes szomszédos ország lehagyott minket kivéve Ukrajna
2016. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Engem pl. nem érdekel, rendesen dolgozok, plussz munkát is vállalok. Nem nyavajogni kell,hanem dolgozni és tanulni kellet volna.
2016. okt. 27. 21:46
 7/27 A kérdező kommentje:
Főleg,hogy Szerbia, Románia még mindig alattunk van sokkal, van vhol. egy táblázat ami megmutatja,majd megnézem.
2016. okt. 27. 21:47
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert az országban eljutottunk oda, hogy aki nem Fideszes, annak nincs 26 666 forint elkölthető pénze.
2016. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
2016. okt. 27. 21:50
 10/27 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban áll Magyarország.
2016. okt. 27. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!