Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a magyarok durvaság...

A Fidesz a magyarok durvaság és kegyetlenség iránti vágyára játszik rá?

Figyelt kérdés

Ez mindig is megvolt, a magyaroknak elég kemény a világszemlélete. Mondhatni, hogy kelet-európai mentalitás.

A Fidesz erre épít? Ezzel akarják a magyar népet kelet felé orientálni?


2016. nov. 2. 08:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha bele gondolsz, akkor a nyugat volt az, amelyik durván és kegyetlenül gyarmatosította a világ többi részét.


Téged az téveszt meg, hogy itthon kínai porceláncsészében, eltartott kisújjal szürcsölik az indiai teát, miközben a kiirtott kontinenseken meg az elhurcolt rabszolgákon keresett hasznot osztják el egymás közt.


Az "elegáns" nyugat a mai napig borzalmas háborúkkal tartja fenn pazarló életstílusát.


Mi ennek SOHA nem voltunk része... csak gyarmatként.

2016. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

#4


"A magyarok többsége mindig sötét, alkesz és proli volt. Nem kell ezen csodálkozni, csak egy normális országba költözni előlük."


Igyekezz !


Mindannyian jobban járunk !

2016. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kértem páleszt, még sohasem buzernyákoztak le, és azért sem ha nem tudok autót szerelni. Hol élsz te kérdező, hogy ilyen valótlan dolgokat találsz ki? Ennyi erővel én is azt írhatnám, hogy a libsik szerint gyökér vagyok, mert nem szívok füvet, meg csak nőkkel fekszek le.
2016. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!