Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mennyire áll...

Magyarországon mennyire áll az összeomlás szélén a gazdaság?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk a városoknak hatalmasak az igényeik ellátásban: élelmiszer, víz, műszaki cikkek, bútorok, stb.

Ha bármi hiánycikk kvázi egyből szinte anarchia lesz.

Sok embernek nincs földje, csak egy lakása, ergo ha beüt a krach és nem lesz élelmiszer akkor hogyan tovább?

Vidéken sok helyen ez totál másképp van, és páran meg sem éreznék ha 1 hétig nem lenne pl víz...míg városban ugyanez?

oké szélsőséges dolgokat említek, de tartok tőle, hogy az a pazarlás ami megy a városokban vissza fog ütni...

Szóval milyen lábakon álla gazdaságunk? mennyire kell attól tartani, hogy 2 év múlva bemegyek a boltba, és üresek lesznek a polcok?



2016. nov. 3. 07:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Aki olyat ír, hogy mit panaszkodnak a mocskos fijatalok, mé nem mennek 80 ezeré dógodzni gyönyörűségessen-alássan, az az én szememben egy szánalmas ember.
2016. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

mint írtam nem személyeskedésre vagyok kíváncsi.

attól minden munka többet ér, minthogy ülnek otthon semmittevően, vagy a szüleik nyakán.

2016. nov. 3. 10:19
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy ne személyeskedjek?

Ha már alapvetően személyesen hülye vagy, akkor a politikai világképedben sem lehetsz túl normális.

2016. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"attól minden munka többet ér, minthogy ülnek otthon semmittevően, vagy a szüleik nyakán."


Jó, akkor zavarjunk ki mindenkit közmunkára és azzal majd jól beköszönt a Nagy Nemzeti Felemelkedés Kora.

2016. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Há, a büdös fiatalok, dógozni nem tudnak, pedig közmunkapízbő olyan istenesen meg lehetne élni, hogy csak na! Ezek annyira hülyék, hogy nem hajlandóak a belüket kidógozni a semmiért! Oszt ezek férfiak? Ezek tán még a pálinkát se szeretik!


Sokkal nagyobb kolonc vagy a magyar társadalom nyakán, mint a tizenévesek.

[link]

2016. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

közmunka?! ember fogalmad sincs mennyit keres egy közmunkás, meg segíly?! viccelsz ezek nem 80 ezer ft ok!

nem azt mondtam hogy 30 ezerért menj el napi 8 órába.

de havi 80 ért miért nem lehet pl bárki eladó egy admin!?

ettől előrébb áll az szerintetek, hogy otthon ül anya nyakán, és nyavajog hogy senki nem ad neki havi 300 ezret az otthoni seggvakarásért?!

és még én vagyok a kolonc?! nevetségesek vagytok.

2016. nov. 3. 11:34
 17/28 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező senki nem akar személyeskedni, de nagyon csapongsz egyszer a fiatalok, máskor a szükségállapot meg egyéb témában. Tehát ha jól értem arra vagy kíváncsi, hogy a fiataloknak nem tetszenek a jelenlegi lehetőségek és még a szüleikkel kénytelenek élni ezért miért nem lázadnak fel aktívan a rendszer ellen akár nemzeti ellenállás útján, valamint az új rendszer felállásáig, a nép általi alkotmányozó nemzetgyűlésig a lakosságnak mennyi élelmiszer tartaléka van, illetve az új rendszer felállásáig ezáltal tudja e függetleníteni magát a hatalomtól? Szerintem erre lehetsz kíváncsi. Fiatal vagyok, szüleimmel élek volt munkám 2 évig, sajnos jelenleg nincsen és a saját mezőgazdaságunkban dolgozom. Rendszert váltani csak úgy lehet, ha van olyan értelmiségi vezető erő illetve mellette olyan apparátusa aki a rendvédelmi szerveket is maga mellé tudná állítani egy rendszerváltás érdekében. Továbbá a Magyarországra diplomáciai testületek elfogadják az ország ideiglenes kormányának az alkotmányozó nemzetgyűlésig. Nem tudom van e olyan erő, de ha van is az nem úgy működik, hogy itt a neten meghirdeti, hogy na gyertek fiatalok itt vagyunk mi vagyunk a rendszerváltó erő. EZ soha sehol nem is volt így 56-ban sem egyébként. Ott is már egy kész erő tényként jelentette be a változás igényét és utána állította maga mellé a fiatalokat. Azt se felejtsd el, hogy az ideiglenes kormányt és a leendő új politikai elitet el kellene fogadni az ENSZ-nek a NATO-nak és az EU-nak is. Meg a teljes köz és igazságszolgáltatási kart sem lehet egyik-pillanatról a másikra lecserélné és bizony a régi gárda amíg teljesen le nem cserélődik bizony gátolhatná keményen a rendszerváltást. Ilyen hiteles emberről és erőről jelenleg nem tudok aki mellé mindent vagy semmit alapon egyszerre állnának mellé.
2016. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
a 3asnak uzenem hogy sajnos csak azok az orszagok vannak roszabb helyzetbe mint mi ergo nagyon az utolso helyen allunk. a gazdasag nagyon rossz labakon all. es a fiatalokat nem kene piszkalni mert van eleg bajuk. nem dolgozik 80 000e?nagyon jol teszi. nem harcolna a hazajaert?jol teszi. mivel ez hazanak nem nevezheto. 24 vagyok hamarosan megyek el innen meg kell egy kis penz a kezdotokehez de ha hadiallapot lenne 2 oran belul orszagba se lennek az biztos.
2016. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

jó az okfejtés, és nem is várok megoldást pillanatról pillanatra.

A kérdés eredetileg a gazdaságról szólna, és arról hogy mennyire is áll stabilan. Erre többé kevésbé meg is kaptam a választ.

A következő hszben fakadtak ki belőlem ezek a dolgok, ami valóban nyers volt, talán jogos is egy-két ember véleménye.

De valahogy én 20 éve voltam gyerek (nem túl régen), és nem erre neveltek amit most látok a mai tizenéveseken.

Ha tényleg beütne bármi, vajon kire lehetne számítani? ki az aki tényleg a hazájáért állna ki?

2016. nov. 3. 11:52
 20/28 A kérdező kommentje:

ma 11:45

szóval ez a megoldás hogy mindenki elmeneküljön innen?

Már a magyarokat sem várják tárt karokkal egyik országban sem. Oké jobb élet, talán biztosabb gazdaság, és talán azok a hülyék akik fiatal létükre itthon próbálnak boldogulni, mert még hisznek abban, hogy lehet valami ebből az országból.

2016. nov. 3. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!