Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a "spártai...

Támogatnátok a "spártai oktatás" bevezetését?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem a katonásdit értem.

A gyerekeket elvennék bizonyos korban a családtól és bentlakásos iskolába küldenék őket. Ott tanitanák, nevelnék őket és csak hétvégén mehetnének haza.

A példa a Gandhi Gimnázium lenne ( ma hallottam róla egy kérdésben, bemásolom: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. ).


2016. nov. 3. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon NEM!!!


Reformokra szükség van de nem erre!

2016. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...
2016. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Aki kollégista, az most is így él. Lehetnek ennek szocializációs előnyei és tanulásban talán hatékonyabban is működik, de szerintem nincs benne annyi, hogy plusz forrásokat fordítsunk rá.
2016. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem,nem támogatok semmit,ami a militarizmushoz hasonlít.
2016. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit írj be a Google-ba, hogy "Boarding School Survivors", és meglátod, mennyire kártékonyak a bentlakásos iskolák.
2016. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ez a Gandhi gimnázium, bizonyos korban, "elveszi" a gyerekeket a szülőktől? Vagy ide is jelentkezni kell?
2016. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!