Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz hogy...

Szerintetek a Fidesz hogy meri a szájára venni Antall József nevét?

Figyelt kérdés

Csak kérdezem, mert bár nem nagyon találok archívumba konkrétumot, de a leghangosabban szidta és hazugozta Antall Józsefet az ki volt? Ja , Orbán Viktor..

Na most halála után 10 évvel Lendvainak állítólag volt valami ötlete a megemlékezést illetően. Erről majd meséljetek ti is ha tudtok róla, én azt tudom hogy a koszorúzáshoz valami olyat javasolt hogy minden eddigi miniszterelnök és pártelnök koszorúzza meg Antall sírját (vagy szobrát). Na most ekkor hisztizni kezdett a Fidesz, és szóvivője hangoztatta hogy hogy viszonyult hozzá az MSZP akkor frakciója. Na most az akkori törpepárt MSZP...

Ez csak egy példa annyi közül, tehát hogy ez a képmutatást hogy lehet tűrni?

meg maga az hogy a jobboldaliságra ma mást fest mint akkor, sőt, mint maga Antall József jobboldala, ezt hogy lehet elviselni? Mekkora pofa kell ehhez , őszintén szólva? Hogy most meg akarja oly sokszor magyarázni Viktor hogy ma más lenne Antall József is mint akkor.

Hogy lehet ezt megcsinálni? Meg egyáltalán a mai egész jobboldal hogy teheti meg hogy nem hangoztatja , meg nem viszi tovább, és égve tartását nem teszi meg? Így érdemes volt? Mire volt jó?



#tisztelet #MDF #Antall József #politikai örökség
2016. nov. 3. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

lendvairól egyébként csak annyit, hogy 91'ben ő sivalkodott az egyik leghangosabban, amikor a "demokratikus" charta diktatúrát kiáltott


"ez a képmutatást hogy lehet tűrni?"


képmutató baloldal

2016. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát úgy, hogy akkor a Fidesz még libsi volt, most meg már illibsi.
2016. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3#-as köszönöm
2016. nov. 3. 23:27
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

az összes "civil" baloldali haverodnak megvan a saját csak rá jellemző kattanatja


neked az antall józsizás

kár is tagadni...

2016. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Te jobboldali vagy 30%-os?
2016. nov. 3. 23:45
 6/19 Pro Patria ***** válasza:
66%

Nem tudom, minek kell körvonalazódnia ahhoz, hogy a kritérium teljesüljön, polgári demokratikus személynek tartom magamat, de megkérdezem: én megfelelek jobboldalinak az elvárásaid szerint? Ha a véleményem érdekel, ezt, mint egy kis adalék fűzöm a kérdésed mellé:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__402..

2016. nov. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Antall József politikai imágója az utóbbi évtizedekben sokat világosodott.

Most már sok ember látja az országban hogy mennyira nagyon hiányzik egy nyugodt konzervatív erő, amit Ő képviselt.

És ez nem bal vagy jobb oldali kérdés.

Mert a jóbbat és élhetőbbet minden oldalnak el kell ismernie.


Ez a tekergő gilisztáskupacnál, ami most van annál sok minden jobb, többek közt egy progresszív konzervatív párt, aminek sajnos nincs sok hagyománya Mo.-n. :/


Higgyétek el már más életnívón élnénk.

Amely párt mint a Fidesz ilyen gátlástalan módon nyúlja a közpénzt az ezzel azt is elmondja hogy "Nem hisz Magyarország felemelkedésében. Mert mindenki úgyis csak a saját zsebe tömködésében érdekelt. Így én is azt teszem. Ez a világ már úgysem változik."

2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez az ötmilliomodik ilyen kérdés, nem unjátok még? Lassan többet szajkózzátok ezt, mint Orbánék a migráncsokat a köztévében.:)
2016. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pro Patria a bakancsom ki van vele hogy neked mindenkivel bajod van..:) De köszönöm válaszod.


#9-es köszönöm.


#10-es nem, nem unjuk, mert nem szeretné mindenki hogy ez egy félresöprött kérdés legyen.

2016. nov. 4. 12:12
 10/19 A kérdező kommentje:

De Pro Patria elolvastam a kérdésedet. Reagálok egy kicsit rá.

"Biztos vagyok benne, hogy teljes vállszélességgel kiállna ma a kettős állampolgárság mellett, és Székelyföld autonómiájáért is. "


Igen lehet de elárulom Gyurcsány is célként tűzte ki a határon túli magyarok érdekének védelmét. Tessék utánna olvasni. Mi volt a gond? Az hogy ennek megoldását nem a kettős állampolgárságban látta, és hangoztatta miért. Erről nincs mit ragozni. De megadom, nekem sem tetszik a cirkusz amit akkor ebből csináltak. De ennyi, Antall Józseffel nem ezt kapcsolnám össze. Ezért mondtam hogy abloldallal majd később foglalatoskodunk. :)


Csak ez ami szembe tűnt benne. :)


Horthy Miklós szerepe pedig szerintem is kétesélyes. Nem elég tisztázott. Magyarul kérdéses. De erről majd máskor. Méltatlanság és logikátlanság lenne ezekről egyszerre beszélni.



De a kérdés továbbra sem ez.

2016. nov. 4. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!