Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz hogy...

Szerintetek a Fidesz hogy meri a szájára venni Antall József nevét?

Figyelt kérdés

Csak kérdezem, mert bár nem nagyon találok archívumba konkrétumot, de a leghangosabban szidta és hazugozta Antall Józsefet az ki volt? Ja , Orbán Viktor..

Na most halála után 10 évvel Lendvainak állítólag volt valami ötlete a megemlékezést illetően. Erről majd meséljetek ti is ha tudtok róla, én azt tudom hogy a koszorúzáshoz valami olyat javasolt hogy minden eddigi miniszterelnök és pártelnök koszorúzza meg Antall sírját (vagy szobrát). Na most ekkor hisztizni kezdett a Fidesz, és szóvivője hangoztatta hogy hogy viszonyult hozzá az MSZP akkor frakciója. Na most az akkori törpepárt MSZP...

Ez csak egy példa annyi közül, tehát hogy ez a képmutatást hogy lehet tűrni?

meg maga az hogy a jobboldaliságra ma mást fest mint akkor, sőt, mint maga Antall József jobboldala, ezt hogy lehet elviselni? Mekkora pofa kell ehhez , őszintén szólva? Hogy most meg akarja oly sokszor magyarázni Viktor hogy ma más lenne Antall József is mint akkor.

Hogy lehet ezt megcsinálni? Meg egyáltalán a mai egész jobboldal hogy teheti meg hogy nem hangoztatja , meg nem viszi tovább, és égve tartását nem teszi meg? Így érdemes volt? Mire volt jó?



#tisztelet #MDF #Antall József #politikai örökség
2016. nov. 3. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

"

Igen lehet de elárulom Gyurcsány is célként tűzte ki a határon túli magyarok érdekének védelmét. Tessék utánna olvasni. Mi volt a gond? Az hogy ennek megoldását nem a kettős állampolgárságban látta, és hangoztatta miért. Erről nincs mit ragozni. "


hát ja, aztán megszavazták és nem szakadt le az ég...

2016. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Pro Patria ***** válasza:

"Pro Patria a bakancsom ki van vele hogy neked mindenkivel bajod van..:)"

- Nem értelek. Nem értem, miért veszel mindent személyes támadásnak. Mi benned ez a fojtott ingerültség? Ezt írtam: "Nem tudom, minek kell körvonalazódnia ahhoz, hogy a kritérium teljesüljön, polgári demokratikus személynek tartom magamat, de megkérdezem: én megfelelek jobboldalinak az elvárásaid szerint? Ha a véleményem érdekel, ezt, mint egy kis adalék fűzöm a kérdésed mellé"


"Igen lehet de elárulom Gyurcsány is célként tűzte ki a határon túli magyarok érdekének védelmét."

-...amennyiben?

2016. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mit amennyiben? Célként fogalmazta meg külpolitikájára, sőt első helyen. Ennyi. Az a bizonyos népszavazás ezt valamiért feledtette. Pedig annyiról van szó hogy nem ezt tartotta megoldásnak, mert sokmindenbe nem úgy állna a dolog
2016. nov. 6. 20:40
 14/19 Pro Patria ***** válasza:

"Mit amennyiben? Célként fogalmazta meg külpolitikájára, sőt első helyen. Ennyi."

- Na, ez tényszerűen nem igaz. A leghitelesebb a forrástól idézni:

'Nem beszélek az Új Magyarországról, a fejlesztésekről, határon túli magyarokról, egyházakhoz fűződő kapcsolatról és még ezer dologról, mert a nagyhoz képest ma nem ez a legfontosabb.'

...Ezzel nem mondok ítéletet, hogy szégyellje magát - van sok más oka rá -, de amit mondtál, az nem áll meg.

Ellenben arra kérdeztem rá, hogy milyen konkrétumok jelentették az elképzeléseket. Mert a baloldal erőtlensége éppen ebben áll. A "mi rossz" megfogalmazásából nem jutnak el a "hogyan inkább"-ig.

2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

hát na ez az. Ez így valójában tévhit. Hogy a baloldal ez legyen. de kárnak mennénk bele.



Egyébiránt nem kell ide forrás, a magyar miniszterelnököknél mindegyiknél így szokás...

2016. nov. 7. 22:04
 16/19 Pro Patria ***** válasza:

Tehát kikerülöd a konkrétumokat tartalmazó válaszadást.


"Ez így valójában tévhit. Hogy a baloldal ez legyen. de kárnak mennénk bele."

- Attól idéztem, és abból a beszédből, akire és amire te is szeretsz többször hivatkozni.

A baloldal ebbéli erőtlensége nem a tévhit róla, hanem a 2014-ben, és valószínűleg 2018-ban is megmutatkozó politikai realitás.


"Egyébiránt nem kell ide forrás, a magyar miniszterelnököknél mindegyiknél így szokás..."

- Én szemléltettem ideillő idézettel, te továbbra is csak saját szavaidnak a súlyát használod alátámasztásként.

Valóban Magyarország minden miniszterelnökének feladatul kellene magának szabnia ezt. De balról soha nem valósult meg.

És ez az, ami miatt - mert számukra is ésszerűen összeállt - ágáltak, mindenen keresztültolva a kettős állampolgárok választójogával kapcsolatban az akadályokat, amíg végkép falba nem ütköztek, majd megindult a vezeklés.

2016. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy nem volt nekik gyerekszobájuk, vagy jelenben kifejezve: ezek nem úriemberek.
2016. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért a kettő nem ugyan az, de sokban hasonlít. Antall Józsi bá kapott rendszerváltás után egy országot, amit 50 évig amortizáltak - főleg Kádár bácsi -. Most annyi a hasonlóság, h az MSZP amortizálta pár évig, de még Kádár bácsit se hevertük ki. Így a fidesz megpróbál várat építeni. Mint ahogy írta az egyik kommentelő, h a jót elkell fogadni, de ehelyett akkora szét húzás van mint a sicc és a pártoknak egymás alá vágása jelenti az ellenzéket. Én jobban élek mint 8 éve, a rezsi csökkentés látszódik a számláimon, a hitelemet forintosították és lehet, h gondolkodunk az asszonnyal a CSOK-on... Én az mszp-re szavaztam, de azóta megváltozott a véleményem. Nem mindent köszönök a Fidesznek, mert úgy vagyok vele, h megdolgoztam azért amim van, de én a legjobbnak most őket tartom.
2016. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

50%


Minden kormánynak volt sikere és kevésbé sikere. A Fidesznek is és az MSZPnek is. Az hogy egyik jobb vagy rosszabb mint a másik az szemenszedett kamu. Amit ha te így hiszel sajnos nem a te érdeked hanem az övék.


Na erre ennyit.

A két helyzet egyébként tök más. Az MSZP nem amortizálta az orszagot csak feleslegesen épített mert a válság szétb$szt@ az egészet.

Kádár meg nem tudott valamit megoldani, ami kolosszálisra nőtt harminc év alatt(thank you verik a macskát...ahogy hofi mondaná..).

De a lényeg hogy Antall József olyan becsületes kormányfő volt ( ha a kormánytagok nem is feltétlen mind) ahogy ez a kormány sose fog, az elmúlt hat év jobboldali kormány gyalázat hozzá képest minden tekintetben.

2016. dec. 12. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!