Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van a Jobbiknak esélye 2018-ba...

Van a Jobbiknak esélye 2018-ban, most, hogy megszorongatták Orbánt a letelepedésivel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 08:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem zsarolták meg! Csak feltételt szabtak. Látod? Így működik a mellébeszélés...
2016. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nem zsarolták meg! Csak feltételt szabtak. "


Nem öllek meg, ha adsz 100 millió forintot. Nem zsarollak, csak feltételt szabok...

2016. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%

"tök jó" egyébként, hogy azon vitatkoztok, hogy kit tartsatok legközelebb hatalmon:


1. egy diktátort és maffiabandáját,

2. egy nácipártot.


Magyarország 2016 novembere...

2016. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"A Jobbik egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, egyik botrányból vergődnek a másikba, közben az a nagy büdös helyzet, hogy a Kétfarkú Kutya Pártnak több értelmes megnyilvánulása volt az elmúlt években, mint nekik. "



Én pedig úgy látom hogy minden nap komoly pénzeket fizetnek azért hogy találjanak ki valami botrányt. Megnyugodhatsz. Bárkiben is a Fidesz ha potenciális veszélyt látna (a jobbik a 2/3-ukat veszélyezteti), akkor lenne róla minden nap botrány. A Fidesz a te pénzedből többek között a haverokkal felvásároltatta a média felület nagy részét. Egész napos megfigyelés alatt van több ellenzéki politikus is. Képzeld el, hogy ma Magyarországon vannak olyan emberek akik azért kapnak pénzt hogy egész nap kövessék pl. Vona Gábort, s ha valami hülyeséget csinál publikálják. Ezeknek a híreknek nincs akkora hírértéke mint amennyibe kerülnek. Csupán politikai értéke van. És a Fidesznek megér az milliárdokat hogy most pl. megszerezzék Vona Gábor levél fiókját, és a leveleiből össze vágjanak valami félreérthető műbotrányt, vagy engem nem is érdekel mit mert nem érdekel Vona Gábor magánélete.


Először én is felháborodok hogy mit képzel ez a politikus. De rájöttem hogy ilyenek minden ember életébe előfordulhatnak. Mármint nem a feleség megcsalása, hanem valami botlás. Kezdve attól hogyha egy nő udvarol neked, te nem visszautasítod, hanem titokban élvezed hogy rajong érted. Csúnya dolog, meg minden. De lehet ha te is megcsinálnád. Ettől te nem csalod meg a feleséged. Minden kapcsolatban lehetnek ilyen botrányok. Vagy már ne csak ezt figyeljük. Szerintem ma Magyarországon minden 3. ember (legalább) adót csal, bár politikusnak ez nem megengedett, azt értem. De ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha magatokba néztek, biztos vagyok benne hogy nektek is volt olyan dolog az életetekben, ami ha politikusok lennétek is kiderülne akkor botrány lenne. Most pl. Orbán Viktor mitől lesz jobb, mint pl. Vona attól hogy Vonáról valami felpuffasztott botrány kiderül? Azt hiszitek hogy Orbánról ha mindent tudnánk nem lennének még ennél sokkal mocskosabb dolgok is? A Fidesz szavazók mind egy álomvilágba élnek. Jaj de mocskos a Jobbik, jaj de mocskos mindenki, csak a Fidesz a tökéletes. Igen, mert az ellenzéknek nincs annyi média felülete, és pénze hogy minden nap emberek 100-ai dolgozzanak azon hogy ilyen botrányokat gyártsanak. Ennyi. De a Jobbikról se lett volna 1 rohadt botrány se, ha nem ölnek milliárd forintokat abba hogy mindenkihez eljuttassák a kikutatott vagy kitalált híreket. És ha neadd Isten a végén kiderül hogy nem igaz a cikk, akkor arról senki nem fog már beszélni. Ennyi.

A Jobbikos botrányok megrendelésre vannak.



Amúgy nincs esélye a Jobbiknak. Ez semmit nem nyom a latba.

2016. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
20%

""tök jó" egyébként, hogy azon vitatkoztok, hogy kit tartsatok legközelebb hatalmon:


1. egy diktátort és maffiabandáját,

2. egy nácipártot.


Magyarország 2016 novembere..."


Igazad van. Ott van még a jelöltek közt a .... Ki is? Ja, nincs több. Vagy persze ott van egy olyan banda, amelyik tulajdonképpen egy, de vagy 10 részre esett, 10 éve nem találják magukat, de még azt se tudják eldönteni, hogy végülis akkor melyikük az igazi. Szerinted mennyire lenne hasznos az országnak egy ilyen "vezetés". Vagy ott lehetnek még a "zöldek", akiktől még a saját vezetőjük is menekül. Szép kilátások. Magyarország, 2016 november. Meg majd 2018 tavasz, 2022 tavasz, és így tovább...

2016. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
6%

"1. egy diktátort és maffiabandáját,

2. egy nácipártot.


Magyarország 2016 novembere..."


A migrács-imádós, magyarellenes törpe hippipártokat miért nem soroltad fel murattijóska? :P

2016. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
6%
Remélem nem. A Jobbik fasiszta harcosokat képez ki az Ifjúsági Táboraikban, vagy ahogy a táborok környékén elhíresülnek, a "lágerben". Hihetetlen mik mennek ott, zsidót ölni tanítják őket, cigányokon gyakorolnak célbalőni, kutyákkal párosodnak, hogy keményebbek legyenek. A legrosszabb az egészben, hogy Orbán támogatja őket nem kevés pénzzel, hogy legyen egy magánhadserege, ha elfoglalják a migránsok a Parlamentet (elsőre tudom durvának hangzik, de nem egy szakértő szerint 1-3 éven belül sor kerülhet rá)
2016. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Soha sem volt és nem is lesz esélye a rosszabbiknak.
2016. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mostmár pláne nincs, viszont felhozták a MIÉP-et!
2016. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!