Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira a segélyek...

Akik annyira a segélyek megszüntetése mellett vannak, azok miért nem támogatják a családi támogatások eltörlését is?

Figyelt kérdés

Miért jogosult valaki bármire is,mert gyereket vállal?

Miért az egyedülállóknak kell eltartani őket?

Miért nem vállal mindenki annyi gyereket,amit a SAJÁT fizetéséből eltud tartani.

Miért mástól várják el,hogy tartsa el őket?


Közben meg hőbörögnek,hogy minden más segélyt töröljenek el,persze őket pénzelje az állam mások pénzéből...


2016. nov. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Indokolatlan depresszió-


Hát,szerintem te még nem láttál mániás depresszióban szenvedő embert.


Látod ez a baj,hogy a rokkant,beteg emberektől elvennétek mindent,közben meg a gyerekvállalókat tömnétek pénzzel.


A rokkant ember önhibáján kívül lett beteg,a gyerekes viszont dönthet arról,hogy tud e még gyereket eltartani.Ma már vannak fogamzásgátló szerek.Tehát az nem érv,hogy "besikerült".

2016. nov. 6. 16:33
 12/60 A kérdező kommentje:
Mellesleg a depresszióban szenvedő emberek is sokszor ilyen megélhetési gyerekgyártó családokból kerülnek ki,ahol a segélyért vállalták a gyereket,és sérülten kerül ki a társadalomba,így nagyobb terhet ró ezzel is,mint hasznot a társadalomnak..
2016. nov. 6. 16:36
 13/60 anonim ***** válasza:
És a "segélyre szoruló proli" miért várja az állampolgároktól a segítséget? Miért nem elég neki az, amit elő tud teremteni magának?
2016. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
46%

Mert a segélyen tengődő elmehet dolgozni, csak nem akar.

Ellenben egy két hónapos gyerek nem mehet el dolgozni.

Így egyértelmű, hogy támogatni kell.

Elég megkeseredett ember lehetsz, ha sajnálod egy kisgyerektől.

2016. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

Nyilván az érthető,hogy a gyerek érdekeit és nézni kell.

De miért engedik meg,hogy visszaéljenek sokan a szociális hálóval...


Ismerek olyan családot,ahol 3 gyerek van,és mégsem veszik el,annak ellenére hogy nagyon rossz körülmények között élnek.

Az ilyen embereknek jobb lett volna ha meg sem születnek sajnos..

2016. nov. 6. 16:38
 16/60 A kérdező kommentje:

"Ellenben egy két hónapos gyerek nem mehet el dolgozni."


Jó,én ezt értem,de akkor is sokan visszaélnek ezzel,és elisszák,eldohányozzák a pénzt...

Aki meg 1 gyereket sem tud felnevelni,miért hagyja az állam,hogy az 5.gyerek után is kapjon pénzt?

2016. nov. 6. 16:40
 17/60 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj a prolival, hogy neki minden fáj amit nem ő kap személyesen.


Most átkozod a gyerekeseket mert támogatásokat kapnak. Ha egyszer gyereked lesz, akkor meg kiesel majd a szádon: "hát nem kapok én semmit ettől a szemét országtól?"


Az, hogy külföldön dolgoznak majd a fiatalok, nem nagy érv - én is külföldi munkavállaló vagyok - azt meg ne meséld már be, hogy nagyobb tömegével vándorolnak fiatalok Ausztráliába. Ha meg csak ide megy a sógorokhoz, németekhez, jó eséllyel itthon is költ, az EU - n belül fizet adót, abból így vagy úgy mi is kapunk, egy napon hazajöhet pénzzel, szakértelemmel, támogathatja az itthon maradt rokonokat, szülőket stb. Az "elvándorlással" még nyerhet is az ország, sokan munkakultúrát, nyelvet, szakmát tanulnak odakint.


Demográfiai válság és egyre inkább munkaerőhiány is van. Elemi érdeke az országnak, hogy legyenek fiatalok. Vagy te inkább a migránsokat preferálnád mi?

2016. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

"És a "segélyre szoruló proli" miért várja az állampolgároktól a segítséget? Miért nem elég neki az, amit elő tud teremteni magának?

"


Látod,pont itt születik a nyomor....

Addig kapja a pénzt,segélyt,amíg gyerek,onnantól pedig letojják mi lesz az illetővel.

2016. nov. 6. 16:41
 19/60 A kérdező kommentje:

"Most átkozod a gyerekeseket mert támogatásokat kapnak. Ha egyszer gyereked lesz, akkor meg kiesel majd a szádon: "hát nem kapok én semmit ettől a szemét országtól?"


Nekem nem lesz gyerekem,és eszembe nem jutna azért gyereket vállalni,mert segély jár utána.

Egyedül hajléktalanként is jobb,mint 3 gyerekkel nyomorogni.

2016. nov. 6. 16:42
 20/60 anonim ***** válasza:
Kérdező elég álszent dolog Amerikával példálózni ahol simán felfogadnak egy bébiszittert. És visszamennek dolgozni . Itt visszamegy az anyuka nettó 90 ért dolgozni és felvesz egy bébiszittert 80 ért. Ha picit végigondolnád belátnád marhaságot írtál.
2016. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!