Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány, Kuncze, Bajnai...

Ha Gyurcsány, Kuncze, Bajnai & a korábbi MSZP, SZDSZ-es vezetők ilyen őszintén kérne bűnbocsánatot visszaszavaznád őket?

Figyelt kérdés

Goldolkodtam, hogy ha a bukott baloldali vezetők, maga az egész korrupt baloldal megtérne és bocsánatot kérne az emberektől, de nem egy kiszivárgott párt lehúzó beszédben, hanem az emberek előtt őszintén, akkor visszaszavaznátok-e?


Én eddig egyetlen őszinte politikustól láttam nyílt megbánást. Mégpedig a japán korrupt Ryutaro Nonomura-tól íme https://www.youtube.com/watch?v=c_A0GigrQl0


Látszik, hogy valóban megbánta és ki is mert állni az emberek elé. Ha itthon is így tennének a korábbi bukott politikusok, visszaszavaznád őket? [link] https://www.youtube.com/watch?v=iE1ZGZG_J5g


2016. nov. 6. 16:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
43%

30

Valahol Afrikában esetleg. Minket többet nem ad el, hogy zsíros állása legyen.

2021. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Végülis csak kihúzta az országot a világválság okozta csődből.
2021. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
43%

32

Meg vagy buggyanva. A világválság csak a azután jött, miután a szoclibek eladták az országot a külföldi haveroknak.

Aztán jött Bajnai elvtárs, hogy még hitellel is tönkretegye. Szeretik is a nemzetköziek. Bajnai MAGA a csőd.

2021. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33

Látszik a Fideszpropaganda jól kimosta az agyad. Jó egy alternatív valóságban élni?

2021. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34

Olvasni tudsz? Vagy csak a déká kiadott prospektusait lapozgatod képeskönyvnek.

2021. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!