Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány, Kuncze, Bajnai...

Ha Gyurcsány, Kuncze, Bajnai & a korábbi MSZP, SZDSZ-es vezetők ilyen őszintén kérne bűnbocsánatot visszaszavaznád őket?

Figyelt kérdés

Goldolkodtam, hogy ha a bukott baloldali vezetők, maga az egész korrupt baloldal megtérne és bocsánatot kérne az emberektől, de nem egy kiszivárgott párt lehúzó beszédben, hanem az emberek előtt őszintén, akkor visszaszavaznátok-e?


Én eddig egyetlen őszinte politikustól láttam nyílt megbánást. Mégpedig a japán korrupt Ryutaro Nonomura-tól íme https://www.youtube.com/watch?v=c_A0GigrQl0


Látszik, hogy valóban megbánta és ki is mert állni az emberek elé. Ha itthon is így tennének a korábbi bukott politikusok, visszaszavaznád őket? [link] https://www.youtube.com/watch?v=iE1ZGZG_J5g


2016. nov. 6. 16:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%

Én mióta az Öszödi beszéd mondandóját ismerem , lényegtelen hogy nyilvánosság elé mondta vagy sem, már akkor megbocsátottam neki. És tudom hogy sajnos amiatt mellette az igazság. Kunsze pedig szerintem nem követett el semmi borzalmasat ahhoz képest mióta tudjuk mi is a korrupció...


Egy kis segítség:


[link]

2016. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
24%

Ácsi, először nyilvános bocsánatkérés, majd börtönbüntetés teljes letöltése, aztán próbáljanak meg tiszta lappal a választásokon indulni.

Aki mindezek után is hajlandó rájuk szavazni, annak pedig részvétem.

2016. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%

Nem.

Pont olyan szemfényvesztő, pszichopata korcsok, mint a másik oldal.

2016. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
50%

Kutyából nem lesz szalonna.

Ismerős?

2016. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Bajnaival mi volt a baj?
2016. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
30%

Hát először beismerik a hibákat. Utána híg mézbe forgatnák magukat önként, majd pehelytollba, persze anyaszült meztelenül. Ezután békaügetésben tíz - tizenötször megkerülnék a Hősök - terét, teljes hazai és nemzetközi médiafigyelem középpontjában.


Kezdetnek ez megtenné, plusz a jogi formaságok. Utána induljanak ugyanúgy a választásokon, aztán lássuk meg.

2016. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Bocsánatkérés nélkül is, mert jött a sokkal rosszabb!!!
2016. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%

Bajnainak miért kéne bűnbocsánatot kérnie?


Azért mert nem hagyta csődbe menni az országot vagy miért?

2016. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy újra rájuk szavaznék hiszen hülye naiv birka vagyok beee beee beeeee.
2016. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
Oldaltól függetlenül, ha már egyszer vallomást tesz, az lenne a minimum bocsánatkérés mellett, hogy ott hagyja a politikát. Szerintem.
2016. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!