Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bajnai csomag (Gyes, Gyed)...

A Bajnai csomag (Gyes, Gyed) arra vonatkozik majd aki már a 2. gyerekkel van Gyeden és 3. at szeretne? Úgy hallottam, hogy aki már igényelte ezeket az ellátásokat korábbi gyerekre, arra nem fog vonatkozni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akik most terhesek, és aki 2009. július 1.-ig teherbe esik az még a régi szerint kapja a juttatások, vagyis 2 év gyed, és 1 év gyes, ill 3 év gyes.
2009. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudom hogy arra vonatkozik aki 2010.január elseje után születik.Tehát ha van már 2 gyermeke vkinek akkor igen a 3.-ra már vonatkozik ha 2010 jan 1 után születik.A meglévőkre úgy tudom hogy nem fog vonatkozni.Remélem jól tudom
2009. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Én valami olyasmit hallottam, hogy aki szülési szabadságon van a törvény elfogadásakor, arra már nem vonatkozik.

Szerintem még ők sem tudják.

2009. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!