Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nagyon rosszul...

Szerintetek is nagyon rosszul járt a Jobbik azzal, hogy nem szavazta meg az alkotmánymodosítást?

Figyelt kérdés

A kvótáról szólót...

Az összes sajtó szinte lehazaárulózza a jobbikot. Ez még várható is volt, viszont FB is tele van ilyen hírekkel, "Gyurcsány=Vona" stb dolgok, olyan hírek pedig nincsenek a FB-on, hogy kvázi miért is nem szavazták meg vagy valami.

Óriásit zuhan szerintem a jobbik népszerűsége, eddig zuhantak, most viszont szerintem mérföldkő lehet, hogy csak egy küszöbpárt legyen.


2016. nov. 8. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem tartanának itt, ha nem kezdenek el néppártosodni/puhulni.
2016. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem a kvótáról szólt, hanem a tömeges betelepítésről. Kvótáról egy szó sem volt a módosításba.

Amúgy a trollokat szerintem fizetik hogy provokáljanak, 1 ismerősös lopott képes profilok vannak minden híroldalon tömegével.

Másrészt....aki ezért pártol el a Jobbiktól (nem Jobbikosként mondom) az buta. Pont hogy azért áll ki a Jobbik hogy ne legyen pénzért itt senki. Főleg hogy a kötvényt kamatostul vissza kell fizetni az államnak 5 év után...

2016. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%

Vona eltaktikázta.


Azt hitte, hogy kemény csávó lesz, hogy jól betart Orbánnak.

De az sült ki belőle, hogy gerinctenné vált egy 5 perces politikai győzelemért.


Most már azok a támogatók is el fogják hagyni, akik még nem léptek le a cukiság kampány után...

2016. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Itt csak a Fidesz szopott, a Jobbiknak esetleg az ártott volna, ha azt megszavazzák, hogy a tényleges menekült nem jöhet, a kötvényes menekült meg hagy jöjjön csak.
2016. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

A jobbik eleve ott rontotta el,hogy a szavazótábora többsége önállóan gondolkodni nem tudó(tisztelet a kivételnek) birkákból áll,akiknek fogalma sincs róla,hogy miről szól az alkotmánymódosítás,miről szólt a népszavazás és hogy egyáltalán mi zajlik jelenleg a külföldi/belföldi politikai életben.

Így nem csoda,hogy ennyitől lezuhanhat a népszerűsége..

Egyébként mutathatnál forrást.Én nem látom,hogy mindegyik sajtó lehazaárulózná a jobbik.

2016. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Vona tettét csak a hülyébbek nem tudják megítélni. Az összes sajtó amiről beszélsz az csak a Fidesz sajtó lehet, kíváncsi vagyok tudnál e bármi egyebet linkelni, ahol ezt a kötvény mutyi elleni fellépését hazaárulónak titulálják.
2016. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6. Én tisztába vagyok a dolgokkal, de egy csomó nemzeti, jobbikos ismerősöm ilyen Gyurcsány=Vona, meg a jó ég tudja milyen baromságokat osztottak még meg. A fidesz média gépezet most nagyon hatásos volt, vagy nem tudom, most valahogy az eberek nem látják át a dolgokat.
2016. nov. 8. 17:41
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
3.3 millió ember érzi most átcsesz*ttnek magát. Ha volt köztük jobbikos, vagy baloldali, az most lett fideszes. Szóval, grat, az ellenzék elérte, hogy nagyobb szavazótábora legyen a fidesznek 18ban.
2016. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Senki nem tud kibújni a bőréből. Pár éve zázriék napi szinten röpködtek a közel keletre, az általuk birtokolt médiumok is tele voltak iszlámimádattal. A migráns dolog kirobbanásakor a fideszhez dörgölőztek hátha ezzel szavazatokat tudnak szerezni de végül csak kibújt a szög a zsákból.
2016. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem járt rosszul, mert ezzel csak azt igazolták, hogy még nincsenek pszichiátriai kezelés alatt, mint a gránitszilárdságú alaptörvényt megalkotók az ikszedik módosítási javaslatukkal.
2016. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!