Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak Magyarországon...

Miért vannak Magyarországon ilyen sokan a balliberálisok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon sokan nem szeretik a Fideszt és Orbán Viktor Miniszter Elnök Urat.

Még azután sem, hogy megvédte az országot a migránshordáktól és jólétet teremtett, amiben mindannyian kényelmesen nevelhetjük gyermekeinket egy szebb jövő ígéretével.

Nekem nagyon jó érzés, hogy egyre gazdagabb vagyok, ami az MSZP kormány idején egyáltalán nem adatott meg, ugyanis ők ellopták a pénzünket, míg az Orbán-kormány nekünk adja, hogy jobb életünk legyen belőle, még több gyermeket neveljünk a Haza szolgálatában és még jobb legyen minden.

És még ennek ellenére sem szeretik sokan a Fideszt, pedig ők igazán megérdemelnék azt az előzőekkel szemben. A balliberálisoknak egyáltalán nem lett jobb az élet? Nos, annyit mondhatok erre, hogy tanulni kellett volna és akkor most ők is hasznos tagjai lennének a társadalomnak, nem pedig olyan linkóciak, mint amilyenek, akik egész nap romkocsmáznak a szüleik pénzéből.



2016. nov. 12. 20:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
8%

Valójában nincs sok balliberális, csak annak a kevésnek nagyon nagy a szája és óriási médiafelületet kap.

Na meg persze míg egy átlag jobboldali dolgozik, addig egy átlag ballib életküldetésének fogja fel, hogy ugyanazokat a ballib mantrákat másolja be az összes weboldalra, mint amilyen ez is.

Elég csak megnézni a kérdezőt...

2016. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
"Igen, szerencsére csak ott van belőlük sok, de nagyon remélem, hogy hamarosan onnan is ki lesznek takarítva és végre kétség sem fog férni ahhoz, hogy Magyarország a Magyaroké és nem másé." Te már megint rosszul fogalmaztál. Helyesen: Magyarország a OV-é és nem másé.
2016. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Sokan?? Még mindig csak a hős hazafi jobboldaliak jutnak be a parlamentbe."


És ez így is fog maradni még jóóó sokáig. :)

Többé már nem kaptok rá lehetőséget, hogy irtsátok a Nemzetet. :)

2016. nov. 12. 21:10
 14/23 anonim ***** válasza:
5%

A kérdező herodesthemoron.

Amúgy az ilyen ballibokból tele van az internet. Mint mondtam a jobboldai az dolgozik, addig ballib az a neten osztja a ballib-dogmákat...

2016. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

""nagyon remélem, hogy hamarosan onnan is ki lesznek takarítva" - szóval ki kéne irtani őket, ugye?"


Miért, ti talán nem ezt terveztétek a Magyar emberekkel?

Mindent megtettetek, hogy szenvedjünk és fogyatkozzunk számainkban. A pénzünket elvettétek és a link alakoknak adtátok.

De mint írtam, erre már többé nem fog sor kerülni. :)

2016. nov. 12. 21:11
 16/23 anonim ***** válasza:
95%

Ugye ez a demagóg, propaganda kérdés csak poénból van itt? Mondd... kérlek mondd, hogy nem gondoltad komolyan! Ezt a bullshitet nem lehet komolyan gondolni!

Vagy én lennék túl jóhiszemű?:(

2016. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is sokkal jobb:

-Mostmár nem Gyurcsány lop az adóimból, hanem az egész Fidesz. Ma már a "haveroknak" is jut pénz, nem csak Orbánnak.

-Nagyon örülök annak, hogy a megmaradt adóimat stadionépítésre költik, hogy még többet lophassanak,

-És közben a közoktatás és egészségügy romokban hever.

-Nagyon örülök neki, hogy Orbánnak sikerült megvédeni-e az országot az EU-s pénzektől, 2019 után nem kapunk már ennyit.

-Nagyon örülök neki, hogy még a Gyurcsány kormány idején megszerzett német (és más nyugat európai) segélyek 2019 után már nem fogják fenntartani a gazdaság stagnálását.(Persze nagyon sajnálom, hogy kevesebb jut majd a Fidesznek.)

-Nagyon örülök neki, hogy a liberális fiatalság külföldre menekül, tudván, hogy ott jobb élet és magasabb bér várja őket.

-És annak is, hogy egyre kevesebb a munkanélküli, sőt manapság már munkaerőhiány van.

-Nagyon örülök annak is, hogy eladósítjuk magunkat Oroszországnak, pályázat nélkül rendelünk tőlük, az általuk megszabott áron.

-Annak is nagyon örülök, hogy a keleti diktátorok féldiktátorok példáját követve megszüntetni a demokráciát és a liberalizmust.

CSAK ÍGY TOVÁBB...

2016. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező


most trollkodsz vagy nem?


Ha trollkodsz mond ki nyugodtan, mert akkor nem írnám le tételesen, hogy miért beszélsz baromságokat és megspórolnál nekem kb 10 percet.

2016. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező troll. Nehogy már elhiggyétek hogy azt írja le amit gondol.
2016. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen troll és provokátor kérdező, ne fárasszátok magatokat (jelentsétek esetleg, egy kattintás az egész). Ahhoz, hogy valaki ennyire hülye legyen nagyon alacsony fokú intelligencia kéne, annyira alacsony, hogy az illető helyesen írni se legyen képes, a kérdezőről meg sok rossz elmondható, de a magyar nyelv rejtelmeiben viszonylag otthon van. Ha legközelebb kiírsz hasonlót több hibát bele, plusz hagyd el ezt az Orbán Viktor Csupa Nagybetűs Istenkirály dolgot, mert legtöbb embernek rögtön le fog jönni, hogy troll vagy.
2016. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!