Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak Magyarországon...

Miért vannak Magyarországon ilyen sokan a balliberálisok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon sokan nem szeretik a Fideszt és Orbán Viktor Miniszter Elnök Urat.

Még azután sem, hogy megvédte az országot a migránshordáktól és jólétet teremtett, amiben mindannyian kényelmesen nevelhetjük gyermekeinket egy szebb jövő ígéretével.

Nekem nagyon jó érzés, hogy egyre gazdagabb vagyok, ami az MSZP kormány idején egyáltalán nem adatott meg, ugyanis ők ellopták a pénzünket, míg az Orbán-kormány nekünk adja, hogy jobb életünk legyen belőle, még több gyermeket neveljünk a Haza szolgálatában és még jobb legyen minden.

És még ennek ellenére sem szeretik sokan a Fideszt, pedig ők igazán megérdemelnék azt az előzőekkel szemben. A balliberálisoknak egyáltalán nem lett jobb az élet? Nos, annyit mondhatok erre, hogy tanulni kellett volna és akkor most ők is hasznos tagjai lennének a társadalomnak, nem pedig olyan linkóciak, mint amilyenek, akik egész nap romkocsmáznak a szüleik pénzéből.



2016. nov. 12. 20:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mészáros Lőrinc mire föl irhat itt kmi kérdést...
2016. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz feltétlenül balliberálisnak lenni, hogy valaki ne szeresse "Orbán Viktor Miniszter Elnök" urat...
2016. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy troll a kérdező. Eleinte engem is sokkolt, hogy ilyen szinten kritikátlan és agymosott zombik vannak, akik agymosott baloldallal riogatnak. A mai Magyarország legnagyobb szégyene, hogy meg sem bicsaklik a keze gépelés közben némelyik ilyen birkának, miközben a felét, de komolyan a felét át nem látja a helyzetének. Ha a populista általánosításokat és a fideszTV mantráit kiveszem a szövegéből, akkor csak a szóközök maradnak.

Már nem állnék le vitatkozni. Eleinte megtettem, aztán amikor érveket, ne adj'uram számokat állítottunk egymás ellen, akkor 90%-ban az a vége, hogy egyszerűen csöndben maradnak, szó szerint kuss van. Másnap, egy másik posztban ugyanott kezdi megint. Szó szerint.

Világtendencia, hogy igazság, sőt TÉNY, mint olyan sem létezik már. Az válik "igazsággá", amit a legjobban beletolnak a pofánkba, megtámasztják bármilyen "Nemzeti" jelzővel, a másik oldalról egy akármilyen ellenségképpel és kész is van az akol folyosója, amiben mozoghatsz. Ha bármivel vitatkoznál, akkor megkapod, hogy nemzetietlen, sőt akár nem "MAGYAR" vagy.

Pontosan, szóról szóra ez a forgatókönyve minden despota rendszernek az ókortól kezdve.

Mondjuk az állat nagy OV fanok nemhogy nem olvasnának (még csak nem is a ballib sajtóban, hanem a KÖNYVTÁRBAN) akár erről, vagy egy millió kapcsolódó tömeg és szociológiai manipulációról, de a kormány bőven tesz róla, hogy a gyerekednek se jusson eszébe kitekintgetni az akolból. ÉS EZ A LEGNAGYOBB HAZAÁRULÁS, nem az őszödi beszéd.

2016. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!