Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok kb. hány százaléka...

A magyarok kb. hány százaléka használ füvet vagy egyéb drogot?

Figyelt kérdés
És milyen rendszerességel? Diszkó, buli, iskola, stb?

2016. nov. 13. 15:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Korosztályt is írhatnátok, mert gondolom a fiatal 16-30 közöttiek a legérintettebbek.
2016. nov. 13. 15:16
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha alkoholt is számolunk, akkor szinte mindenki, legalább alkalmi jelleggel.
2016. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon elenyésző a magyarok drog használata. A füvet 20%nal kevesebb ember probalta mar ki legalabb egyszer. Ezek a tizenevesek, az idosebbek megkevesebb aranyban. Nekunk is a tarsasagunkban nagyon keves a rendszeres drogfogyaszto es ritkan hasznal mindenki. A magyaroknak az alkohol hasznalat magas. Mivel ezt annyira nem szigoritja a torveny, mindenhol kiadjak ezert azt hasznaljak rendszereseggel es meg a palinak hungarikum is ezert az allam meg se probalja fekezni az alkohol fogyasztasat. Az USAban pedig a drogok vannak laza porazva fogva és az alkohol nagyon szigoruan van veve 21eves kortol lehet venni es ott be is tartjak. Ezert van az hogy nyugaton a fiatalok drogoznak nalunk meg isznak. De ebben nincs semmi meglepo ha forditva lenne akkor mi szivnank tobbet es ok innanak. Mindenki azt hasznalja ami "legalisabb". A magyar tarsadalom inkabb alkohol fogyaszto a torvenyek miatt
2016. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Csak saccolok, 98%.
2016. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Hat nem tudom, nalunk kb heti rendszeresseggel visz el az altalanosbol valakit mento. Gimibe jarok, vannak paran, akik minden szunetben szivnak, neha kristaly. A szakiban 80% drogozik. Legfokeppen herbalt hasznalnak mert olcso es konnyu beszerezni.
2016. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ifjú hozzászólónk (5. válaszoló) teljesen reális képet vázolt fel, szociális munkásként ugyanezt tudom megerősíteni.


Persze, ha az idősotthonok és elfekvők lakóival együtt átlagoljuk az összlakosságot, akkor nem tűnik olyan soknak az a pár százalék. De ha korosztályra lebontjuk, akkor a 14-18 közi 60-80% és a 14 alatti 30% azért máris nem vicces.

2016. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 5-ös válaszolónak az őszinteséget. Számomra az is megdöbbentő, hogy mindez a tanárok tudtával, szemük láttára zajlik és mégsem próbálnak tenni semmit ellene, ez döbbenet. Szerintem a bajok egyrészt itt kezdődnek.
2016. nov. 13. 17:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Aki lepontoz az mondja mar meg hogy miert? Rendesen a kerdesre valaszoltam es kifejtettem az okat is.
2016. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
A magyarok kedvenc sportja a foci (ha tetszik, ha nem), ahhoz meg elengedhetetlen kellék a fű. Meg mondjuk az MB1-hez valami keméynebb drog is.
2016. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9-es. Engem fiú létemre speciel ki lehet kergetni a focival a házból, annyira nem komálom azt a sportot, szóval ne általánosítsunk szerintem..
2016. nov. 13. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!